Polska – Arabia Saudyjska: gdzie oglądać? Transmisja w TV i online (26.11.2022)

Reprezentacja Polski
Obserwuj nas w
PressFocus Na zdjęciu: Reprezentacja Polski

Gdzie oglądać mecz Polska – Arabia Saudyjska? W sobotę oczy wszystkich polskich kibiców skierowane będą na Education City Stadium, gdzie swoje drugie spotkanie na mundialu rozegra reprezentacja Polski. Sprawdź gdzie obejrzeć mecz Polska – Arabia Saudyjska.

Polska – Arabia Saudyjska, gdzie oglądać

Tabela grupy C mistrzostw świata po pierwszej kolejce ma sensacyjny kształt. Niespodziewanie prowadzi w niej Arabia Saudyjska, która pokonując Argentynę sprawiła jedną z największych sensacji tego turnieju. I nie zamierza na tym poprzestawiać, bowiem stanęła przed ogromną szansą na wywalczenie awansu do fazy pucharowej.

Reprezentację Polski w drugim meczu czeka więc bardzo trudne zadanie. Podopieczni Czesława Michniewicza zdają sobie jednak sprawię, że strata punktów w tym meczu, biorąc pod uwagę, że w ostatniej kolejce czeka ich pojedynek z Argentyną, praktycznie pozbawi ich szans na wyjście z grupy.

Na papierze faworytem są Biało-czerwoni, ale aby myśleć o zwycięstwie muszą zagrać zdecydowanie lepiej i odważniej niż w meczu z Meksykiem. Sprawdź typy na mecz Polska – Arabia Saudyjska.

Polska – Arabia Saudyjska, transmisja TV

Sobotni mecz grupy C katarskiego mundialu Polska – Arabia Saudyjska rozpocznie się o godzinie 14:00. Transmisja spotkania “na żywo” będzie dostępna na kanałach TVP1, TVP Sport i TVP 4K. Tym razem występ Biało-czerwonych skomentują Jacek Laskowski i Marcin Żewłakow.

Polska – Arabia Saudyjska, transmisja online

Transmisja z meczu Polska – Arabia Saudyjska będzie również dostępna online. Za pośrednictwem internetu mecz obejrzymy na stronie sport.tvp.pl, a także w aplikacji mobilnej TVP Sport. Ponadto możliwość oglądania spotkania online mają również użytkownicy usługi CANAL+ online, która ma w swoich pakietach kanały TVP1 i TVP 2.

Polska – Arabia Saudyjska z Tetrykami

Przebieg spotkania będzie można śledzić również z Tetrykami: Leszkiem Milewskim i Kubą Olkiewiczem, do których dołączą Juliusz Sipika i Mieszko Minkiewicz.

Polska – Arabia Saudyjska, kursy bukmacherskie

Wyraźnym faworytem sobotniego spotkania według bukmacherów jest reprezentacja Polski. Jasno wskazują na to kursy oferowane przez nich na ten mecz.

Gdzie obejrzeć mecz Polska – Arabia Saudyjska?

Mecz Polska – Arabia Saudyjska będzie transmitowany na kanałach TVP1, TVP Sport i TVP 4K

Kiedy rozegrany zostanie mecz Polska – Arabia Saudyjska?

Spotkanie odbędzie się w sobotę (26 listopada) o godzinie 14:00.

Komentarze