Piast Gliwice – Jagiellonia Białystok: gdzie oglądać? Transmisja w TV i online (29.01.2023)

Piast Gliwice
PressFocus Na zdjęciu: Piast Gliwice

Piast – Jagiellonia: transmisja na żywo w TV i stream online. W pierwszym meczu po przerwie z uwagi na mistrzostwa świata w Katarze Piast Gliwice podejmie przed własną publicznością Jagiellonię Białystok. Jak spiszą się gospodarze, którzy mają za sobą fatalną rundę jesienną? Początek meczu w niedzielę, 29 stycznia, o godzinie 12:30.

Piast Gliwice – Jagiellonia Białystok, gdzie oglądać

Piast Gliwice rozegrał fatalną rundę jesienną, w związku z czym na Śląsku podjęto zdecydowane działania i Waldemara Fornalika zastąpił Aleksandar Vuković. Zespół z Gliwic, co prawda udanie zakończył miniony rok wygrywając z Lechią Gdańsk, jednak wcześniej zaliczył aż dziewięć meczów bez zwycięstwa. Obecnie Piast znajduje się w strefie spadkowej, ale przed tą kolejką tracił tylko jedno oczko do bezpiecznego miejsca.

Jagiellonia również nie może zaliczyć poprzedniej rundy do udanej, choć białostocczanom zdarzały się lepsze mecze. Przerwę zimową zespół z Podlasia spędził na trzynastym miejscu w tabeli PKO Ekstraklasy, ale warto podkreślić, że nad strefą spadkową ma tylko dwa oczka przewagi. Jaga notuje serię sześciu meczów bez zwycięstwa w rozgrywkach ligowych, w tym trzy porażki z rzędu.

Piast Gliwice – Jagiellonia Białystok, transmisja na żywo w TV

Niedzielny mecz 18. kolejki PKO Ekstraklasy będzie można obejrzeć w polskiej telewizji. Transmisja na żywo z tego spotkania będzie prowadzona na antenie CANAL+ Sport oraz CANAL+ Sport 3.

Piast Gliwice – Jagiellonia Białystok, transmisja online

Serdecznie zachęcamy do obejrzenia tego pojedynku w usłudze CANAL+ online. Jeśli skorzystacie z naszej oferty i wykupicie od razu 6-miesięczny abonament zapłacicie jedynie 234 zł, czyli zaledwie 39 zł miesięcznie. W regularnej cenie zapłacilibyście 49 zł miesięcznie.

Istnieje również możliwość wykupienia w naszej promocji abonamentu z dostępem do kanałów CANAL+, Eleven Sports oraz Polsat Sport Premium. W takiej konfiguracji rejestrując konto za pośrednictwem naszej strony i wykupując od razu 6-miesięczny dostęp, możecie zaoszczędzić 60 zł płacąc jedynie 354 zł zamiast 414 zł.

Piast Gliwice – Jagiellonia Białystok, kursy bukmacherskie

Kursy bukmacherskie pokazują, że ten pojedynek nie ma zdecydowanego faworyta. Typy na wygraną Piasta Gliwice wynoszą około 2,15, natomiast na zwycięstwo “Jagi” kursy oscylują wokół 3,60.

Gdzie obejrzeć mecz Piast – Jagiellonia?

Mecz dostępny będzie na antenie CANAL+ Sport i CANAL+ Sport 3.

Kiedy jest mecz Piast – Jagiellonia?

Mecz rozpocznie się w niedzielę, 29 stycznia, o godzinie 12:30.

Komentarze