Monaco – Marsylia: transmisja, gdzie oglądać online?

Arkadiusz Milik
Arkadiusz Milik fot. Grzegorz Wajda

Z meczu Monaco – Marsylia: transmisja dostępna będzie w polskiej telewizji. Mecz rozegrany zostanie dzisiaj (23 stycznia) o godzinie 21:00. Spotkanie na Stade Louis II odbędzie się w ramach 21. kolejki Ligue 1. Zobacz, gdzie można oglądać mecz na żywo – w telewizji i online.

Monaco – Marsylia: Milik na podbój Francji

Zainteresowanie rozgrywkami francuskiej Ligue 1 w Polsce w ostatnich dniach znacząco wzrosło. Wszystko z powodu Arkadiusza Milika, który w czwartek podpisał umowę z Olympique Marsylia. Niewykluczone, że reprezentant Polski szansę debiutu w nowej drużynie otrzyma już w sobotę.

Zajmująca obecnie szóste miejsce w tabeli Marsylia ostatnich tygodni nie może zaliczyć do udanych. Zespół prowadzony przez Andre-Villasa Boasa wygrał tylko jedno z siedmiu ostatnich spotkań Ligue 1. W dwóch ostatnich, które rozegrał na Stade Velodrome musiał uznać wyższość RC Lens (0:1) i Olympique Nimes (1:2).

W sobotę Marsylię czeka o wiele trudniejsze zadanie, bowiem gościć będzie na terenie świetnie spisującego się w ostatnim czasie Monaco. Klub z księstwa wygrał cztery z pięciu ostatnich ligowych spotkań i zajmuje obecnie czwarte miejsce tabeli. W roli faworyta na boisko wybiegną więc gospodarze. W szeregach gości mają nadzieję, że w sprawieniu niespodzianki pomoże im Milik. Typy bukmacherskie na mecze 21. kolejki Ligue prezentujemy tutaj.

Monaco – Marsylia: transmisja na żywo w TV

Dzisiejszy pojedynek i ewentualny debiut Arkadiusza Milika będzie dostępny w polskiej telewizji. Ze spotkania 21. kolejki Ligue 1: Marsylia – Monaco transmisja na żywo będzie dostępna na kanałach Eleven Sports 3, Canal+ Sport i nSport+. Mecz, który rozpocznie się o godzinie 21:00 skomentują Marcin Pawłowski i Kuba Ostrowki (Eleven Sports), a także Rafał Dębiński i Tomasz Wieszczycki (Canal+ Sport).

Debiut Milika: Transmisja online

Transmisja ze zdecydowanie najciekawiej zapowiadającego się meczu 21. kolejki Ligue 1 będzie także możliwa do obejrzenia za pośrednictwem internetu. Mecz Monaco – Marsylia: online na żywo obejrzysz na internetowej stronie elevensports.pl, a także poprzez aplikację mobilną Eleven Sports, która jest dostępna na urządzenia mobilne z systemem Android lub iOS. Mecz obejrzymy także za pośrednictwem uruchomionej przez Canal+ usługi “Telewizja przez internet”.

Komentarze