Milan – Crotone: transmisja, gdzie oglądać online?

Stefano Pioli
Stefano Pioli fot. Grzegorz Wajda

Dzisiaj o godzinie 15:00 rozegrany zostanie mecz Serie A: Milan – Crotone. Zobacz, gdzie można oglądać mecz na żywo – w telewizji i online.

Milan – Crotone. Celem powrót na szczyt

Podopieczni Stefano Pioliego powalczą w niedzielne popołudnie o to, aby wrócić na pozycję lidera rozgrywek. Rossoneri jednocześnie będą chcieli wygrać drugie z rzędu spotkanie w Serie A. Przed tygodniem mediolańczycy w pokonanym polu pozostawili Bolognę, wygrywając 2:0. Chociaż niezłe zawody w bramce Rossoblu zaliczył Łukasz Skorupski.

Z kolei zespół Arkadiusza Recy ma nadzieję, że uda mu się sprawić niespodziankę na stadionie w Mediolanie. Mimo że w dwóch ostatnich potyczkach Crotone zaliczyło dwie porażki, ulegając kolejno Fiorentinie (1:2) i Genoi (0:3). Zespół reprezentanta Polski po rozegraniu 20 meczów ligowych jest czerwoną latarnią w tabeli ligi włoskiej.

Ogólnie w trzech ostatnich potyczkach między Milanem i Crotone za każdym razem górą byli Rossoneri. Po raz ostatni obie ekipy grały ze sobą we wrześniu minionego roku, gdy mediolańczycy wygrali 2:0. Dlatego można się spodziewać, że przed Recą i spółka niezwykle trudne zadanie, aby wywalczyć nawet remis.

Więcej o meczu Milan – Crotone w tym typy bukmacherskie, znajdziecie w naszej obszernej zapowiedzi.

Milan – Crotone: transmisja na żywo w TV

Dzisiejsze spotkanie w Mediolanie będzie dostępne w polskiej telewizji. Z meczu Serie A: Milan – Crotone transmisja na żywo będzie dostępna na antenie Eleven Sports 1. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 15:00. Skomentują je Mateusz Święcicki i Filip Kapica.

Milan – Crotone, transmisja online

Transmisja z niedzielnego meczu Serie A na Stadio San Siro będzie także możliwa do obejrzenia za pośrednictwem internetu. Mecz Milan – Crotone: online na żywo obejrzysz za pośrednictwem platformy Ipla, dostępnej na urządzenia mobilne z systemem Android lub iOS. Ponadto trzeba też dodać, że mecz można zobaczyć na stronie internetowej ElevenSports.pl.

Komentarze