Miedwiediew – Chaczanow: gdzie oglądać? Transmisja w TV i stream online (31.03.2023)

Miedwiediew - Chaczanow: transmisja za darmo. Rywalizacja w turnieju Miami Open 2023 wkroczyła w decydującą fazę. Przed nami pierwszy półfinałowy mecz. Sprawdź gdzie za darmo oglądać mecz Miedwiediew - Chaczanow.

Daniił Miedwiediew
IMAGO / MediaPunch Na zdjęciu: Daniił Miedwiediew

Miedwiediew – Chaczanow? Transmisja na żywo

W pierwszym półfinałowym meczu Miami Open 2023 Daniił Miedwiediew zmierzy się z Karenem Chaczanowem. Nie ma wątpliwości, że zdecydowanym faworytem tego pojedynku jest zajmujący piąte miejsce w rankingu ATP Miedwiediew, który ma również pozytywny bilans dotychczasowych spotkań ze swoim rywalem.

Obaj zawodnicy mierzyli się do tej pory cztery razy. Trzy mecze zakończyły się wygranymi Miedwiediewa, natomiast jedno Chaczanowa. Ostatnia konfrontacja miała miejsce podczas turnieju w Adelajdzie. Wówczas Miedwiediew wygrał bez problemów 6:3, 6:3.

Mecz Miedwiediew – Chaczanow rozegrany zostanie w piątek (31 marca) o godzinie 19:00 czasu polskiego.

Miedwiediew – Chaczanow, transmisja w TV

Rywalizację obu tenisistów będzie można obejrzeć “na żywo” w polskiej telewizji. Transmisja będzie dostępna na kanale Polsat Sport Extra.

Miedwiediew – Chaczanow, transmisja za darmo

Mecz Miedwiediew – Chaczanow, który wyłoni pierwszego finalistę turnieju Miami Open 2023, można obejrzeć także za darmo w usłudze STS TV. Aby uzyskać dostęp do bezpłatnej transmisji wystarczy spełnić dwa proste warunki.

  1. Zarejestruj konto w STS podając kod promocyjny GOAL
  2. Zagraj w ciągu ostatnich 24h przed transmisją (lub live) dowolny kupon

Miami Open 2023: Kiedy półfinały?

Pierwsze półfinałowe spotkanie turnieju Miami Open Miedwiediew – Chaczanow rozegrane zostanie w piątek (31 marca). Początek meczu zaplanowany jest na godzinę 9:00 czasu polskiego.

Gdzie oglądać mecz Miedwiediew – Chaczanow?

Mecz Miedwiediew – Chacznowa będzie można obejrzeć za darmo za pośrednictwem internetu na stronie bukmachera STS po spełnieniu dwóch warunków.

Kiedy rozegrany zostanie mecz Miedwiediew – Chaczanow?

Spotkanie rozegrane w piątek (31 marca) o godzinie 19:00 czasu polskiego.

Musisz mieć przynajmniej 18 lat, żeby korzystać z tej strony.
Prosimy graj odpowiedzialnie! Hazard może uzależniać.

Komentarze