Turcja – Włochy: transmisja online – gdzie obejrzeć mecz?

Stadio Olimpico w Rzymie
Stadio Olimpico w Rzymie PressFocus

Z meczu Turcja – Włochy: transmisja dostępna będzie w polskiej telewizji i online. Mecz Euro 2020 rozegrany zostanie dzisiaj (11 czerwca) o godzinie 21:00. Spotkanie grupy A Mistrzostw Europy odbędzie się na Stadio Olimpico w Rzymie. Zobacz, gdzie można oglądać mecz otwarcia Euro 2020 na żywo – w telewizji i online.

Mecz Turcja – Włochy: gdzie oglądać mecz Euro online?

Już dzisiaj nastąpi inauguracja finałów Mistrzostw Europy, w ramach których rozegranych zostanie łącznie 55 meczów. Rywalizacja ma wyłonić najlepszą reprezentację w Europie. Możliwość rozegrania meczu otwarcia Euro 2020 będą miały reprezentacje Włoch i Turcji, a spotkanie odbędzie się na Stadio Olimpico w Rzymie.

W roli faworyta na boisko wybiegną podopieczni Roberto Manciniego, którzy świetnie spisują się pod jego wodzą. Bardzo dobra postawa w ostatnich miesiącach sprawiła, że włoska drużyna coraz częściej wymienia się w kontekście walki o złote medale w rozpoczynającym się w piątek turnieju. Włosi twardo jednak stąpają po ziemi i chcą przechodzić przez turniej krok po kroku. Pierwszy będą starali się zrobić w meczu z Turcją.

Reprezentacja Turcji nie ma po swojej stronie zbyt wielu atutów, które mogłyby przemawiać na jej korzyść. Drużyna Senola Gunesa z pewnością jednak postawi gospodarzom trudne warunki i zrobi wszystko, aby sprawić niespodziankę. Jak będzie? Przekonamy się wieczorem. Dowiedz się więcej – sprawdź nasze typy na mecz Turcja – Włochy. Zachęcamy również do sprawdzenia jakie typy bukmacherskie przygotowaliśmy na inne spotkania Euro 2020.

Turcja – Włochy, transmisja na żywo w TV

Piątkowy mecz otwarcia Euro 2020 w Rzymie, podobnie jak pozostałe spotkania finałów Mistrzostw Europy, będzie dostępny w polskiej telewizji. Z meczu Euro 2020: Turcja – Włochy transmisja na żywo będzie dostępna na kanałach TVP 1, TVP Sport i TVP 4K. Spotkanie, które rozpocznie się o godzinie 21:00, skomentują Jacek Laskowski i Robert Podoliński.

Turcja – Włochy: transmisja online

Transmisja ze spotkania, które rozegrane zostanie na Stadio Olimpico w Rzymie, będzie również dostępna w internecie. Mecz Turcja – Włochy online na żywo obejrzysz za internetowej stronie tvpsport.pl oraz za pośrednictwem pośrednictwem aplikacji mobilnej TVP Sport dostępnej na telefony i inne mobilne urządzenia z systemem Android lub iOS.

Turcja – Włochy: kursy bukmacherskie

Bukmacherzy z dużym przekonaniem stawiają w piątkowym meczu otwarcia Euro 2020 na reprezentację Włoch. Widać to kursach oferowanych przez nich na to spotkanie.

Turcja
Włochy
Kursy moga ulec zmianie. Aktualizacja z dnia 11. czerwca 2021 20:59.

Tekst zawiera treści reklamowe | +8 | Obowiązuje regulamin

Komentarze