Dzisiejszy mecz Świątek: gdzie oglądać? (26.06.2023)

Iga Świątek rozpoczyna dzisiaj walkę w turnieju w Bad Homburg. W 1. rundzie zmierzy się z Tatjaną Marią. Sprawdź gdzie oglądać dzisiejszy mecz Świątek za darmo.

Iga Świątek
Obserwuj nas w
IMAGO/Julien Mattia Na zdjęciu: Iga Świątek

Mecz Świątek dzisiaj: transmisja na żywo

Iga Świątek po triumfie na kortach Rolanda Garrosa rozpoczęła już przygotowania do Wimbledonu. Jednym z ich etapów będzie udział w turnieju WTA 250 w Bad Homburg. W meczu 1. rundy zmierzy się z reprezentantką Niemiec Tatjaną Marią. Będzie to dla nich pierwszy pojedynek w historii.

Mecz Świątek – Maria rozegrany zostanie w poniedziałek (26 czerwca) i nie rozpocznie się przed godziną 18:00. Obie zawodniczki staną na przeciwko siebie na korcie centralnym.

Świątek – Maria: gdzie obejrzeć?

Wszystkie spotkania Igi Świątek podczas turnieju w Bad Homburg będzie można oglądać dzięki bezpłatnym transmisjom w usłudze STS TV. Uzyskanie dostępu do darmowej transmisji jest bardzo proste, ponieważ wystarczy spełnić dwa warunki – zarejestrować konto w STS z kodem promocyjnym GOAL oraz postawić dowolny zakład. Rywalizację będzie można oglądać również w telewizji, na jednym z kanałów CANAL+ Sport.

O której godzinie gra dzisiaj Świątek?

Dzisiejsze spotkanie Igi Świątek w ramach 1. rundy turnieju w Bad Homburg rozpocznie się nie wcześniej niż o godzinie 18:00. Dokładna godzina uzależniona jest od długości innych, poprzedzających ten pojedynek spotkań.

Kto awansuje do 2. rundy?

Świątek 95%
Maria 5%
589+ Głosy
Oddaj swój głos:
  • Świątek
  • Maria

Musisz mieć przynajmniej 18 lat, żeby korzystać z tej strony.
Prosimy graj odpowiedzialnie! Hazard może uzależniać.

Komentarze