Podbeskidzie – Wisła: transmisja, gdzie oglądać online?

Podbeskidzie Bielsko-Biała - Wisła Kraków
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Wisła Kraków PressFocus

Z meczu Podbeskidzie – Wisła transmisja dostępna będzie w polskiej telewizji. Mecz rozegrany zostanie dzisiaj (5 kwietnia) o godzinie 15:00. Spotkanie w Bielsku-Białej odbędzie się w ramach 23. kolejki PKO Ekstraklasy. Zobacz, gdzie można oglądać mecz na żywo – w telewizji i online.

Podbeskidzie – Wisła: o punkty w śmingus dyngus

Tradycyjnie już rywalizacja w PKO Ekstraklasie odbywa się również w świąteczny poniedziałek. Na dziś zaplanowano cztery spotkania 23. kolejki, a w jednym z nich na przeciwko siebie staną jedenastki Podbeskidzia Bielsko-Biała i Wisły Kraków. Obie drużyny przystąpią do niego z jednym celem, jakim jest odniesienie zwycięstwa.

Zdecydowanie bardziej punktów w tym meczu potrzebuje ostatnie w tabeli Podbeskidzie. Wiślacy nie muszą się już obawiać o ligowy byt i patrzą raczej w górę ligowej tabeli. Wygrana w Bielsku-Białej może pozwolić im nawet awansować o kilka miejsc, co jest niezwykle istotne z punktu finansowego. Im wyższa pozycja w tabeli na koniec sezonu tym wyższe dochody z tytułu praw telewizyjnych.

Podbeskidzie ostatnio nie spisywało się najlepiej i przegrało dwa mecze z rzędu – ze Stalą Mielec i Wartą Poznań. Tymczasem Wisła w ostatnim meczu przed przerwą na reprezentacje wygrała u siebie 3:1 ze Stalą.

W pierwszym pojedynku obu zespołów w tym sezonie Wisła u siebie wygrała pewnie 3:0. Jak będzie w poniedziałek? Dowiedz się więcej – sprawdź nasze typy na mecz Podbeskidzie – Wisła. Zachęcamy również do sprawdzenia jakie typy bukmacherskie przygotowaliśmy na inne spotkania.

Podbeskidzie – Wisła: transmisja na żywo w TV

Poniedziałkowy mecz w będzie oczywiście dostępny w polskiej telewizji. Z meczu 23. kolejki PKO Ekstraklasy: Podbeskidzie – Wisła transmisja na żywo będzie dostępna na kanałach Canal+ Sport i Canal+ Sport 3. Pojedynek rozpocznie się o godzinie 15:00, a skomentują go Marcin Rosłoń i Wojciech Jagoda.

Podbeskidzie – Wisła: transmisja online

Transmisja ze spotkania, które rozegrane zostanie w Bielsku-Białej, będzie również dostępna w internecie. Mecz Podbeskidzie – online na żywo obejrzysz za pośrednictwem usługi “Telewizja przez internet” uruchomionej przez Canal+, dostępnej także na urządzenia mobilnych z systemem Android lub iOS.

Podbeskidzie – Wisła: kursy bukmacherskie

Podbeskidzie Bielsko-Biała
Remis
Wisła Kraków
Kursy moga ulec zmianie. Aktualizacja z dnia 5. kwietnia 2021 14:54.

Komentarze