Mecz Legii dzisiaj. Czy można oglądać za darmo mecz Spartak – Legia?

Andre Martins
PressFocus Na zdjęciu: Andre Martins

W środę Legia Warszawa rozegra swój pierwszy mecz w fazie grupowej Ligi Europy. Mistrzowie Polski w wyjazdowym spotkaniu zmierzą się ze Spartakiem Moskwa. Gdzie będzie można obejrzeć mecz Spartak – Legia? Czy będzie dostępna transmisja za darmo?

18+ | Graj odpowiedzialnie! | Obowiązuje regulamin

Mecz Legii dzisiaj, gdzie obejrzeć

Od sezonu 2021/22 prawami do transmisji meczów Ligi Europy dysponuje nowa na polskim rynku platforma streamingowa Viaplay. To właśnie za jej pośrednictwem będzie można obejrzeć “na żywo” wszystkie spotkania Legii Warszawa w fazie grupowej. Aby mieć taką możliwość należy wykupić subskrypcję, której miesięczny koszt wynosi 34 złote.

W poniedziałek Viaplay i Telewizja Polska poinformowały o podpisaniu umowy na mocy której wszystkie mecze Legii u siebie w Lidze Europy będzie można również obejrzeć na kanałach TVP. Mecze wyjazdowe, w tym środowy mecz Spartak – Legia będą dostępne tylko w Viaplay.

Spartak – Legia: gdzie oglądać w TV?

Środowe spotkanie Spartak – Legia nie będzie więc dostępne w tradycyjnej telewizji. Mecz będą mogli obejrzeć jedynie klienci platformy streamingowej Viaplay, a niezbędny do tego będzie dostęp do internetu.

Kiedy gra Legia?

Pierwszy mecz Legii Warszawa w fazie grupowej Ligi Europy, w który zagra na wyjeździe ze Spartakiem Moskwa, odbędzie w środę (15 września) o godzinie 16:30.

Zobacz więcej; Spartak Moskwa – Legia Warszawa: typy, kursy, zapowiedź (15.09.2021)

Kursy nie są obecnie dostępne.
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 15. listopada 2021 15:29.

Musisz mieć przynajmniej 18 lat, żeby korzystać z tej strony.
Prosimy graj odpowiedzialnie! Hazard może uzależniać.

Komentarze