Losowanie 1/4 finału Ligi Konferencji: gdzie oglądać? Transmisja i stream online (17.03.2023)

Losowanie 1/4 finału Ligi Konferencji: transmisja za darmo oraz stream online. Już w piątek Lech Poznań pozna swojego przeciwnika w ćwierćfinale. Sprawdź gdzie oglądać losowanie Ligi Konferencji Europy.

Mikael Ishak
PressFocus Na zdjęciu: Mikael Ishak

Losowanie Ligi Konferencji, gdzie oglądać?

Osiem zespołów, w tym Lech Poznań, pozostały w grze w rozgrywkach Ligi Konferencji Europy. Mistrzowie Polski przebrnęli już przez dwie rundy fazy pucharowej, eliminując norweskie Bodo/Glimt i szwedzkie Djurgardens. Teraz otrzymają szansę gry o półfinał tych rozgrywek. Swojego rywala poznają podczas piątkowego losowania, które odbędzie się w szwajcarskim Nyonie.

Tym razem losowanie nie ma żadnych obostrzeń, bowiem każdy z zespołów, który awansował do ćwierćfinału może trafić na każdy inny zespół.

Uczestnicy 1/4 finału Ligi Konferencji Europy: Lech Poznań, KAA Gent, AFC Fiorentina, FC Basel, AZ Alkmaar, OGC Nice, Anderlecht Bruksela i West Ham United.

Losowanie ćwierćfinałów Ligi Konferencji odbędzie się w piątek (17 marca) o godzinie 14:00.

Losowanie Ligi Konferencji, transmisja na żywo w TV

Niestety losowania par 1/4 finału Ligi Konferencji Europy nie obejrzymy w tradycyjnej telewizji. Wyłącznymi prawami do transmisji tych rozgrywek, zarówno meczów jak i ceremonii losowania poszczególnych rund, dysponuje platforma Viaplay.

Losowanie Ligi Konferencji, transmisja online

Lech Poznań swojego rywala w walce o półfinał pozna już w piątek. Ceremonię losowania będzie można oglądać za pośrednictwem internetu na platformie Viaplay. Transmisja rozpocznie się o godzinie 14:00.

18+ | Graj odpowiedzialnie! | Obowiązuje regulamin

Gdzie obejrzeć losowanie 1/4 finału Ligi Konferencji?

Losowanie będzie transmitowane na platformie Viaplay.

Kiedy odbędzie się losowanie 1/4 finału Ligi Konferencji?

Losowanie odbędzie się w piątek (17 marca) o godzinie 14:00.

Komentarze