Linette – Pliskova: gdzie oglądać? Transmisja w TV i online (25.01.2023)

Magda Linette
PressFocus Na zdjęciu: Magda Linette

Linette – Pliskova: transmisja za darmo. Magda Linette odniosła już życiowy sukces, ale z pewnością nie powiedziała jeszcze ostatniego słowa. Półfinał Australian Open 2023 jest w jej zasięgu. Sprawdź gdzie obejrzeć mecz za darmo.

O której godzinie gra Linette? Transmisja na żywo

Przed rozpoczęciem Australian Open 2023 nikt nie spodziewał się, że spośród polskich uczestników turnieju najdalej zajdzie Magda Linette. Zajmująca aktualnie 45. miejsce w rankingu WTA Polak prezentuje życiową formę i zupełnie zasłużenie awansowała do ćwierćfinału. W meczu 1/8 finału rozprawiła się z czwartą tenisistką świata Caroline Garcią.

W ćwierćfinale rywalką Linette będzie Czeszka Karolina Pliskova (31. miejsce w rankingu WTA). Obie tenisistki bardzo dobrze się ze sobą znają, bowiem mierzyły się do tej pory już dziewięć razy. Bilans tych spotkań jest bardzo korzystny dla rywalki naszej zawodniczki. Pliskova triumfowała bowiem siedem razy, przy dwóch wygranych Linette. Nie oznacza to jednak, że Polka stoi na straconej pozycji.

Mecz Linette – Pliskova, w którym obie zawodniczki powalczą o miejsce w półfinale Australian Open, odbędzie się w nocy z wtorku na środę (24/25 stycznia). Mecz powinien rozpocząć się o godzinie 1:00 w nocy czasu polskiego.

Linette – Pliskova, transmisja w TV

Ćwierćfinałowy pojedynek Linette – Pliskova oczywiście będzie mogli obejrzeć w polskiej telewizji. Transmisja “na żywo” będzie dostępna na jednym z kanałów Eurosport. Zupełnie za darmo pojedynek możemy natomiast obejrzeć na platformie STS TV. Poniżej wyjaśniamy jak uzyskać do niej dostęp.

Linette – Pliskova, transmisja za darmo

Zupełnie bezpłatna transmisja z meczu Linette – Garcia będzie dostępna w usłudze STS TV. Aby uzyskać do niej dostęp wystarczy spełnić dwa poniższe warunki.

  1. Zarejestruj konto w STS podając kod promocyjny GOAL
  2. Zagraj w ciągu ostatnich 24h przed transmisją dowolny kupon

Dwa freebety 25 zł za zakład na Australian Open 2023

Bukmacher PZBuk przygotował atrakcyjną promocję dla Czytelników goal.pl. Rejestrując konto za pośrednictwem naszej strony można odebrać dwa freebety o wartości 25 zł każdy za zagranie zakładu na Australian Open. Poniżej krok po kroku wyjaśniamy jak skorzystać z oferty.

  1. Zarejestruj konto w PZBuk za pośrednictwem naszej strony
  2. W dniu rejestracji dokonaj pierwszego depozytu o wartości co najmniej 50 zł
  3. W dniu rejestracji zagraj dowolny zakład za min. 50 zł z kursem min. 1.50 na zdarzenie tenisowe w ramach Australian Open 2023
  4. Bez względu na to, czy zakład będzie trafiony, odbierz dwa freebety o wartości 25 zł. Darmowe zakłady można wykorzystać na zakłady live odbywające się podczas Australian Open 2023

Kiedy gra Linette?

Mecz Linette – Pliskova w ramach ćwierćfinału Australian Open 2023 rozegrany zostanie w nocy z wtorku na środę (24/26 stycznia). Mecz powinien rozpocząć się około godziny 1:00 czasu polskiego.

Gdzie oglądać mecz Linette – Pliskova w Australian Open?

Mecz Linette – Pliskova będzie można obejrzeć za darmo za pośrednictwem internetu na stronie bukmachera STS po spełnieniu dwóch warunków.

Kiedy rozegrany zostanie mecz Linette – Pliskova?

Spotkanie rozegrane zostanie w nocy z wtorku na środę (24/25 stycznia).

Musisz mieć przynajmniej 18 lat, żeby korzystać z tej strony.
Prosimy graj odpowiedzialnie! Hazard może uzależniać.

Komentarze