Leicester City – Liverpool FC: gdzie oglądać? Transmisja w TV i online (15.05.2023)

Leicester - Liverpool: transmisja w TV i online. Rozpędzeni The Reds zagrają o siódme zwycięstwo z rzędu. Sprawdź gdzie oglądać mecz Leicester - Liverpool.

Diogo Jota
IMAGO/Colas Buera Na zdjęciu: Diogo Jota

Leicester – Liverpool, gdzie oglądać?

O siódme ligowe zwycięstwo z rzędu zagrają w poniedziałkowy wieczór piłkarze Liverpoolu, którzy nie stracili nadziei na zakończenie sezonu w pierwszej czwórce ligowej tabeli. Dzięki świetnej formie w ostatnich tygodniach podopieczni Juergena Kloppa zmniejszyli stratę do Newcastle United i Manchesteru United do zaledwie czterech punktów.

W najbliższym wyjazdowym meczu z Leicester The Reds zagrają w roli wyraźnego faworyta. Ich rywal zajmuje obecnie przedostatnie miejsce w tabeli i przegrywając z Liverpoolem zrobi duży krok w kierunku pożegnania się z Premier League. Sprawdź nasze typy na mecz Leicester – Liverpool.

Leicester – Liverpool, transmisja w TV

Transmisja z poniedziałkowego meczu Leicester – Liverpool, który rozpocznie się o godzinie 21:00, będzie dostępna w telewizji. Mecz będzie można oglądać na kanale CANAL+ Sport 2.

Leicester – Liverpool, transmisja online

Spotkanie Leicester – Liverpool będzie można obejrzeć także za pośrednictwem internetu, na co pozwala usługa CANAL+ online. Dostęp do pakietu ze wszystkimi kanałami CANAL+ można uzyskać w promocyjnej cenie – 39 zł przez pierwsze trzy miesiące. Z oferty można skorzystać rejestrujac konto za pośrednictwem naszej strony.

Leicester – Liverpool, kursy bukmacherów

Wyraźnym faworytem poniedziałkowego meczu jest Liverpool, co widać także w kursach oferowanych przez bukmacherów na ten pojedynek.

Leicester
Liverpool FC
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 15 maja 2023 20:58.

18+ | Graj odpowiedzialnie! | Obowiązuje regulamin

Gdzie obejrzeć mecz Leicester – Liverpool?

Spotkanie dostępne będzie na kanałach CANAL+ Sport 2, a także w atrakcyjnej ofercie na platformie CANAL+ online.

Kiedy odbędzie się spotkanie Leicester – Liverpool?

Mecz rozegrany zostanie w poniedziałek (15 maja) o godzinie 21:00.

Musisz mieć przynajmniej 18 lat, żeby korzystać z tej strony.
Prosimy graj odpowiedzialnie! Hazard może uzależniać.

Komentarze