Kvitova – Cirstea: gdzie oglądać? Transmisja w TV i stream online (31.03.2023)

Kvitova - Cirstea: transmisja za darmo. W drugim półfinałowym meczu turnieju Miami Open wyłoniona zostanie rywalka dla Jeleny Rybakiny. Sprawdź gdzie za darmo oglądać mecz Kvitova - Cirstea.

Petra Kvitova
PressFocus Na zdjęciu: Petra Kvitova

Kvitova – Cirstea? Transmisja na żywo

W piątek poznamy drugą finalistę turnieju Miami Open 2023. O możliwość gry o zwycięstwo w całym turnieju z Jeleną Rybakiną zmierzą się Petra Kvitova i Sorana Cirstea. Choć obie zawodniczki w rankingu WTA dzieli kilkadziesiąt pozycji, piątkowy półfinał nie ma zdecydowanej faworytki.

Historia pojedynków obu drużyn jest długa i bogata. Do tej pory mierzyły się już ze sobą 10 razy. Bilans jest korzystny dla Kvitovej, która wygrała sześć spotkań, przy czterech wygranych Cirstei. Ostatnia konfrontacja, podczas ubiegłorocznego turnieju w Cincinnati, zakończyła się zwycięstwem 6:2, 6:3 Kvitovej.

Mecz Kvitova – Cirstea odbędzie zostanie w piątek (31 marca) o godzinie 21:00 czasu polskiego.

Kvitova – Cirstea, transmisja w TV

Półfinałowe spotkanie Miami Open 2023 Kvitova – Cirstea będzie można obejrzeć w polskiej telewizji. Na transmisję z tego meczu zaprasza kanał CANAL+ Sport 2.

Kvitova – Cirstea, transmisja za darmo

Z meczu Kvitowa – Cirstea będzie dostępna także zupełnie darmowa transmisji. Mecz bez opłat obejrzeć można w usłudze STS TV, do której dostęp można uzyskać spełniając dwa warunki.

  1. Zarejestruj konto w STS podając kod promocyjny GOAL
  2. Zagraj w ciągu ostatnich 24h przed transmisją (lub live) dowolny kupon

Miami Open 2023: Kiedy mecz Kvitova – Cirstea?

Spotkanie pomiędzy Kvitova i Cirsteą, które wyłoni drugą finalistkę turnieju Miami Open 2023, rozegrane zostanie w piątek (31 marca) o godzinie 21:00 czasu polskiego.

Gdzie oglądać mecz Kvitova – Cirstea?

Mecz Kvitova – Cirstea będzie można obejrzeć za darmo za pośrednictwem internetu na stronie bukmachera STS po spełnieniu dwóch warunków.

Kiedy rozegrany zostanie mecz Kvitova – Cirstea?

Spotkanie rozegrane w piątek (31 marca) o godzinie 21:00 czasu polskiego.

Musisz mieć przynajmniej 18 lat, żeby korzystać z tej strony.
Prosimy graj odpowiedzialnie! Hazard może uzależniać.

Komentarze