KSW 80: gdzie oglądać? Cena PPV, transmisja online (17.03.2023)

KSW 80: gdzie oglądać i ile kosztuje PPV? Już po raz trzeci w tym roku będziemy mieli okazję emocjonować się rywalizacją na gali organizowanej przez federację KSW. Zawodnicy po raz pierwszy w historii zawitają do Lubina. W walce wieczoru Robert Ruchała zmierzy się z Lom-Ali Eskievem. Sprawdź kiedy i o której rozpocznie się gala oraz gdzie dostępna będzie transmisja.

Pas KSW
PressFocus Na zdjęciu: Pas KSW

Gdzie oglądać KSW 80?

W ramach gali KSW 80 odbędzie się dziesięć walk. W najważniejszej z nich, o pas dywizji piórkowej, zmierzą się Ronbert Ruchała i Lom-Ali Eskiev. Transmisja z piątkowej gali w Lubinie będzie dostępna na platformie streamingowej Viaplay. To jedyna opcja na legalne obejrzenie gali w naszym kraju. Jak uzyskać dostęp do transmisji. Przede wszystkim należy zarejestrować konto w Viaplay, a następnie wykupić subskrypcję.

KSW 80 PPV cena

Kibice w Polsce piątkową galę KSW 80 mogą obejrzeć tylko na platformie streamingowej Viaplay. Od marca platforma wprowadziła zmiany w swoim cenniku. Pakiet Viaplay Total dzięki któremu można oglądać gale KSW kosztuje obecnie 55 zł miesięcznie. Decydując się od razu na roczny dostęp można zaoszczędzić 20%, co pozwoli zmniejszyć miesięczny koszt do 44 zł.

KSW 80: kiedy i o której godzinie gala?

Gala KSW odbędzie się w Hali RCS Sport w Lubinie. To pierwsze takie wydarzenie w tym mieście. Gala odbędzie się dość nietypowo, bowiem w piątek (17 marca), a jej początek zaplanowany jest na godzinę 19:00. Rywalizacja będzie trwać do późnych godziny wieczornych, a walka wieczoru prawdopodobnie rozpocznie się dopiero około godziny 23:00.

KSW 80: gdzie typować?

Niezmienne oficjalnym bukmacherskim partnerem federacji KSW i organizowanych przez nią gal jest Fortuna. W jej ofercie znajdziecie szeroką ofertę zakładów na wszystkie walki, które odbędą się w ramach piątkowej gali KSW 80. Bukmacher dla nowych klientów przygotował również atrakcyjną ofertę powitalną. Rejestrując konto z kodem promocyjnym GOAL możesz odebrać trzy zakłady bez ryzyka o łącznej wartości 600 zł, a także darmowe zakłady.

Zakłady bez ryzyka do 600zł + freebety 30zł z kodem GOAL
Jeden z liderów rynku
+18 | Obowiązuje regulamin | Graj odpowiedzialnie Pełen reg
Kiedy odbędzie się gala KSW 80?

Gala KSW 80 odbędzie się w piątek (17 marca) o godzinie 19:00.

Gdzie oglądać galę KSW 80?

Transmisja gali KSW 80 będzie dostępna na platformie streamingowej Viaplay.

Musisz mieć przynajmniej 18 lat, żeby korzystać z tej strony.
Prosimy graj odpowiedzialnie! Hazard może uzależniać.

Komentarze