Kiedy i o której gra Linette? Gdzie transmisja meczu Linette – Pliskova (25.01.2023)

Magda Linette
PressFocus Na zdjęciu: Magda Linette

Kiedy mecz Linette – Pliskova w ćwierćfinale Australian Open 2023? Reprezentantka Polski odniosła życiowy sukces awansując do najlepszej ósemki turnieju w Melbourne. Nie powiedziała jednak ostatniego słowa i teraz powalczy o awans do półfinału. Sprawdź o której rozpocznie się mecz Linette – Pliskova i gdzie będzie dostępna transmisja.

Mecz Linette – Pliskova: kiedy i o której?

Rywalizacja w Australian Open 2023 wkroczyła już w decydującą fazę. Przed rozpoczęciem turnieju nikt z polskich kibiców nie spodziewał się raczej, że najdalej w turnieju z naszych reprezentantów zajdzie Magda Linette. Tymczasem rozgrywa ona świetny turniej i teraz stanie przed szansą awansu do półfinału.

Magda Linette w ćwierćfinałowym spotkaniu zmierzy się z Karoliną Pliskovą. Spotkanie rozegrane zostanie w nocy z wtorku na środę (24/25 stycznia) jako pierwsze na głównym korcie Rod Laver Arena. Jego początek zaplanowany jest na godzinę 1:00 czasu polskiego.

Gdzie oglądać Linette – Pliskova: transmisja

Ćwierćfinałowy mecz Linette – Pliskova w telewizji będzie można obejrzeć “na żywo” na jednym z kanałów Eurosportu. Zupełnie darmowa transmisja będzie z kolei dostępna na platformie STS TV. Darmowy dostęp do niej mają wszyscy klienci tego bukmachera. Jeżeli chcesz uzyskać taki dostęp, wystarczy, że spełnisz dwa proste warunki: zarejestrujesz konto w STS z kodem promocyjnym GOAL oraz zagrasz dowolny zakład w ciągu 24 godzin poprzedzających meczu (lub live).

Linette – Pliskova: kto wygra?

Kursy bukmacherów przed tym spotkaniem przemawiają na korzyść Pliskovej. A jakie jest Twoje zdanie?

Która zawodniczka awansuje do półfinału?

Linette 86%
Pliskova 12%
3%
78+ Głosy
Oddaj swój głos:
  • Linette
  • Pliskova

Komentarze