Hurkacz – Popyrin: gdzie oglądać? Transmisja w TV i online (12.03.2023)

Hurkacz - Popyrin: transmisja za darmo. Hubert Hurkacz rywalizację w turnieju Indian Wells rozpocznie od pojedynku z reprezentantem Australii. Polak jest zdecydowanym faworytem. Sprawdź gdzie za darmo oglądać mecz Hurkacz - Popyrin.

Hubert Hurkacz
PressFocus Na zdjęciu: Hubert Hurkacz

O której godzinie gra Hurkacz? Transmisja na żywo

Rozstawiony z numerem dziewiątym Hubert Hurkacz udział w Indian Wells 2023 rozpocznie od konfrontacji z trzy lata młodszym Alexeiem Popyrinem. Australijczyk, który zajmuje 101. miejsce w rankingu ATP, w pierwszej rundzie pokonał w trzech setach Chińczyka Zhizhena Zhanga. Teraz czeka go jednak zdecydowanie trudniejsze zadanie.

Hurkacz do pojedynku z Popyrinem przystąpi w roli zdecydowanego faworyta do zwycięstwa. W 2021 roku podczas Indian Wells miał już okazję rywalizować z Australijczykiem i wyszedł z tego pojedynku zwycięsko, wygrywając w dwóch setach 6:1, 7:5. Teraz również trudno wyobrazić sobie inne rozstrzygnięcie niż wygrana Hurkacza.

Mecz Hurkacz – Popyrin rozegrany zostanie w nocy z soboty na niedzielę (11/12 marca) czasu polskiego. Mecz rozpocznie się około godziny 2:00.

Hurkacz – Popyrin, transmisja w TV

Spotkanie II rundy turnieju Indian Wells pomiędzy Hurkaczem i Popyrinem obejrzymy w polskiej telewizji. Transmisja dostępna będzie na kanale Polsat Sport.

Hurkacz – Popyrin, transmisja za darmo

Mecz Hurkacz – Popyrin można obejrzeć również zupełnie za darmo. Transmisja będzie dostępna w usłudze STS TV, która jest bezpłatna dla wszystkich klientów bukmachera. Aby uzyskać do niej dostęp wystarczy spełnić dwa proste warunki.

  1. Zarejestruj konto w STS podając kod promocyjny GOAL
  2. Zagraj w ciągu ostatnich 24h przed transmisją (lub live) dowolny kupon

Indian Wells: Kiedy gra Hurkacz?

Pierwsze spotknaie Huberta Hurkacza podczas Indian Wells 2023, w którym zmierzy się z Alexeiem Popyrinem, rozegrane zostane w nocy z soboty na niedzielę (11/12 marca) około godziny 2:00 czasu polskiego.

Gdzie oglądać mecz Hurkacz – Popyrin?

Mecz Hurkacz – Popyrin można obejrzeć za darmo za pośrednictwem internetu na stronie bukmachera STS po spełnieniu dwóch warunków.

Kiedy rozegrany zostanie mecz Hurkacz – Popyrin?

Spotkanie rozegrane w nocy z 11 na 12 marca (sobota/niedziela) o godzinie 2:00 czasu polskiego.

Musisz mieć przynajmniej 18 lat, żeby korzystać z tej strony.
Prosimy graj odpowiedzialnie! Hazard może uzależniać.

Komentarze