Hurkacz – Korda: gdzie oglądać? Transmisja w TV i online (22.01.2023)

Hubert Hurkacz
PressFocus Na zdjęciu: Hubert Hurkacz

Hurkacz – Korda: transmisja za darmo. Reprezentant Polski do meczu o awans do ćwierćfinału przystąpi w roli faworyta. Sprawdź o której gra Hurkacz i gdzie za darmo oglądać mecz Hurkacz – Korda.

O której godzinie gra Hurkacz? Transmisja na żywo

Hubert Hurkacz już teraz notuje swój najlepszy występ na Australian Open w karierze, ale w drodze do 1/8 finału nie ominęły go przeszkody. W dwóch poprzednich rundach polski tenisista stoczył dwa wymagające pięciosetowe pojedynki, które z pewnością wywarły wpływ na jego formę fizyczną.

W spotkaniu, którego stawką jest ćwierćfinał turnieju, a w którym zmierzy się z Sebastianem Kordą, będzie faworytem. Amerykanin również notuje świetny turniej, w trakcie którego do tej pory przegrał tylko jednego seta w trzech meczach.

Obaj tenisiści mierzyli się ze sobą w 2021 roku. Wówczas górą był Hurkacz, który wygrał w dwóch setach. Teraz zagrają na kortach Australian Open, a mecz odbędzie się w nocy z soboty na niedzielę (21/22 stycznia). Nie powinien rozpocząć się przed godziną 4:00 czasu polskiego.

Hurkacz – Korda, transmisja w TV

Hubert Hurkacz wyjdzie na kort tuż po meczu z udziałem Igi Świątek. Oba spotkania reprezentantów Polski będzie można obejrzeć “na żywo” na kanałach Eurosportu. Inną opcją jest skorzystanie z darmowej transmisji na platformie STS TV. Poniżej wyjaśniamy jak uzyskać do niej dostęp.

Hurkacz – Korda, transmisja za darmo

Mecz Hurkacz – Korda możesz obejrzeć za darmo dzięki usłudze STS TV. Jest ona bezpłatnie dostępna dla wszystkich klientów bukmachera. Skorzystać z niej możesz nawet jeżeli teraz nie posiadasz konta. Wystarczy spełnić dwa warunki.

  1. Zarejestruj konto w STS podając kod promocyjny GOAL
  2. Zagraj w ciągu ostatnich 24h przed transmisją dowolny kupon

Kiedy gra Hurkacz?

O awans do ćwierćfinału Australian Open 2023 Hubert Hurkacz zagra z Sebastianem Kordą. Mecz nie powinien rozpocząć się wcześniej niż o godzinie 4:00 czasu polskiego w nocy z soboty na niedzielę (21/22 stycznia).

Gdzie oglądać mecz Hurkacz – Korda na Australian Open?

Mecz Hurkacz – Korda będzie można obejrzeć za darmo za pośrednictwem internetu na stronie bukmachera STS po spełnieniu dwóch warunków.

Kiedy rozegrany zostanie mecz Hurkacz – Korda?

Spotkanie rozegrane zostanie w niedzielę (22 stycznia) w godzinach porannych czasu polskiego.

Musisz mieć przynajmniej 18 lat, żeby korzystać z tej strony.
Prosimy graj odpowiedzialnie! Hazard może uzależniać.

Komentarze