Huesca – Barcelona: transmisja, gdzie oglądać online?

Lionel Messi
Lionel Messi fot. Grzegorz Wajda

Dzisiaj (niedziela 3 stycznia) godzinie 21:00 rozegrany zostanie mecz La Liga: Huseca – Barcelona. Zobacz, gdzie można oglądać mecz na żywo – w telewizji i online.

Huesca – Barcelona: beniaminek kontra gigant

W ostatnim niedzielnym meczu 17. kolejki La Liga SD Huesca zmierzy się u siebie z Barceloną. Gospodarze przystąpią do tego meczu zajmując ostatnie miejsce w ligowej tabeli. Zdają sobie sprawę, że zatrzymanie Dumy Katalonii będzie bardzo trudne, ale nie jest niemożliwe. Zespół z Camp Nou w tym sezonie wiele razy tracił już punkty w niespodziewanych momentach, szczególnie w meczach wyjazdowych (bilans: 2-1-3).

W stolicy Katalonii zdają sobie natomiast sprawę, że w niedzielę nie mogą sobie pozwolić na żadne potknięcie. W odniesieniu zwycięstwa będzie mógł im pomóc Lionel Messi, który wrócił do zdrowia i kadry meczowej. Argentyńczyka zabrakło w ostatnim ligowym meczu z Eibar, które zakończyło się remisem 1:1.

Huesca – Barcelona: transmisja na żywo w TV

Dzisiejsze spotkanie w Huesce będzie dostępne w polskiej telewizji. Z meczu La Liga: Huesca – Barcelona transmisja na żywo będzie dostępna na kanale Eleven Sports 1. Pojedynek rozpocznie się o godzinie 21:00. Spotkanie skomentują Mateusz Święcicki i Łukasz Wiśniowski..

Huesca – Barcelona: transmisja online

Transmisja dzisiejszego meczu La Liga będzie także możliwa do obejrzenia za pośrednictwem internetu. Mecz Huesca – Barcelona: online na żywo obejrzysz na internetowej stronie elevensports.pl, a także poprzez aplikację mobilną Eleven Sports, która jest dostępna na urządzenia mobilne z systemem Android lub iOS.

To jednak nie wszystko. Możliwość oglądania spotkania możesz również uzyskać poprzez wykupienie dostępu do sportowych kanałów Canal+ na platformie Player.pl.

Komentarze