Konferencja High League 6: gdzie oglądać? Transmisja za darmo (27.02.2023)

Konferencja High League 6: transmisja za darmo. W poniedziałek odbędzie się pierwsza z konferencji zapowiadających zbliżającą się galę High League 6. Najważniejszym jej punktem będzie ogłoszenie całej kartki walk. Sprawdź gdzie oglądać konferencję High League 6 za darmo.

PaashaBiceps
Obserwuj nas w
PressFocus Na zdjęciu: PaashaBiceps

Konferencja High League 6: gdzie oglądać?

Gala High League 6 odbędzie się za niespełna miesiąc, bo dokładnie 18 marca. Tym razem zawodnicy rywalizować będą w katowickim Spodku. Galę poprzedzą konferencje je zapowiadające, a pierwsza z nich odbędzie się w poniedziałek (27 lutego) o godzinie 20:00. W jej trakcie poznamy całą kartkę walk, ale organizatorzy zapowiedzieli również inne niespodzianki. Konferencję “na żywo” będzie można oglądać za pośrednictwem internetu.

Konferencja High League 6: transmisja

Transmisja pierwszej konferencji High League 6 będzie można obejrzeć online. Transmisja będzie zupełnie darmowa i będzie prowadzona na oficjalnym kanale YT federacji High League.

Zakłady bez ryzyka do 600 zł w Fortunie

Przyzwyczailiśmy się już, że oficjalnym partnerem bukmacherskim gal z cyklu High League jest Fortuna. Nie inaczej jest tym razem. To właśnie u tego bukmachera znajdziecie obszerną ofertę zakładów na wszystkie walki, które odbędą się podczas gali High League 6. Teraz możecie również skorzystać z atrakcyjnej oferty powitalnej. Rejestrując konto z kodem promocyjnym GOAL otrzymacie do wykorzystania zakłady bez ryzyka do 100, 200 i 300 zł zł oraz freebety o wartości 30 zł.

Konferencja High League 6: kiedy i o której?

Pierwsza konferencja przed High League 6 odbędzie się w poniedziałek (27 lutego) o godzinie 20:00.

Gdzie oglądać konferencję przed High League 6?

Transmisja konferencji prowadzona będzie na youtubowym kanale federacji.

Kiedy i o której odbędzie się konferencja przed galą High League 6?

Konferencja odbędzie się w poniedziałek (27 lutego) o godzinie 20:00

Musisz mieć przynajmniej 18 lat, żeby korzystać z tej strony.
Prosimy graj odpowiedzialnie! Hazard może uzależniać.

Komentarze

Na temat “Konferencja High League 6: gdzie oglądać? Transmisja za darmo (27.02.2023)