Halkbank Ankara – Jastrzębski Węgiel: gdzie oglądać? Transmisja w TV i online (29.03.2023)

Halkbank - Jastrzębski Węgiel: transmisja za darmo. W środę rozegrany zostanie pierwszy półfinałowy mecz siatkarskiej Ligi Mistrzów. Polską ekipę czeka trudny pojedynek w Turcji. Sprawdź gdzie za darmo oglądać mecz Halkbank - Jastrzębski Węgiel.

Tomasz Fornal
PressFocus Na zdjęciu: Tomasz Fornal

Halkbank Ankara – Jastrzębski Węgiel? Transmisja na żywo

Jastrzębski Węgiel jest jedną z dwóch polskich drużyn, które dotarły do półfinału siatkarskiej Ligi Mistrzów CEV. W poprzedniej rundzie drużyna z Jastrzębia-Zdroju dwukrotnie pewnie 3:0 pokonała VfB Friedrichshafen. Teraz czeka ją jednak znacznie trudniejsze zadanie, bowiem jej rywalem będzie turecki Halkbank Ankara. Pierwsze spotkanie rozegrane zostanie w Turcji.

Halkbank w rozgrywkach ligowych w Turcji nie ma sobie równych. Z 22 rozegranych w tym sezonie spotkań wygrał aż 21 i tylko raz schodził z parkietu pokonany.

Mecz Halkbank – Jastrzębski Węgiel rozegrany zostanie w środę (29 marca) o godzinie 18:00.

Halkbank Ankara – Jastrzębski Węgiel, transmisja w TV

Pierwsze półfinałowe spotkanie siatkarskiej Ligi Mistrzów pomiędzy zespołami Halkbank Ankara i Jastrzębski Węgiel będzie transmitowane w polskiej telewizji. Transmisja meczu, który rozpocznie się o godzinie 18:00, będzie dostępna na kanale Polsat Sport. Rywalizację skomentują Marek Magiera i Wojciech Drzyzga.

Halkbank Ankara – Jastrzębski Węgiel, transmisja za darmo

Niezwykle ciekawie zapowiadający się mecz można obejrzeć również zupełnie za darmo za pośrednictwem internetu. Darmowa transmisja będzie bowiem dostępna w usłudze STS TV. Aby uzyskać do niej dostęp wystarczy spełnić dwa proste warunki.

  1. Zarejestruj konto w STS podając kod promocyjny GOAL
  2. Zagraj w ciągu ostatnich 24h przed transmisją (lub live) dowolny kupon

Liga Mistrzów CEV: Kiedy i o której gra Jastrzębski Węgiel?

Pierwsze spotkanie 1/2 finału Ligi Mistrzów CEV: Halkbank Ankara – Jastrzębski Węgiel rozegrane zostanie w środę (29 marca). Mecz rozpocznie się o godzinie 18:00.

Gdzie oglądać mecz Halkbank – Jastrzębski Węgiel?

Mecz Halkbank – Jastrzębski Węgiel będzie można obejrzeć za darmo za pośrednictwem internetu na stronie bukmachera STS po spełnieniu dwóch warunków.

Kiedy rozegrany zostanie mecz Halkbank – Jastrzębski Węgiel?

Spotkanie rozegrane w środę (29 marca) o godzinie 18:00.

Musisz mieć przynajmniej 18 lat, żeby korzystać z tej strony.
Prosimy graj odpowiedzialnie! Hazard może uzależniać.

Komentarze