Grand Prix Polski – Warszawa: gdzie oglądać? Transmisja w TV i online (13.05.2023)

Grand Prix Polski: transmisja w TV i online. Najlepsi żużlowcy świata będą rywalizować w sobotę na Stadionie Narodowym w Warszawie. Sprawdź gdzie oglądać Grand Prix Polski.

Bartosz Zmarzlik
PressFocus Na zdjęciu: Bartosz Zmarzlik

Grand Prix Polski – Warszawa: gdzie oglądać?

Wielkie żużlowe emocje czekają nas w sobotni wieczór na Stadionie Narodowym w Warszawie, gdzie specjalnie na tę okazję w ostatnich dniach wybudowany został tor. Najlepsi żużlowcy świata z Bartoszem Zmarzlikiem na czele rywalizować będą w drugiej rundzie cyklu Grand Prix.

Pierwsza runda odbywa się w chorwackim Gorican. Na tamtejszym torze zdecydowanie najlepszy okazał się Zmarzlik, który również w sobotę będzie zdecydowanym faworytem do zwycięstwa. Polak świetnie rozpoczął nowy sezon i jeżeli utrzyma formę to nie powinien mieć problemów z obroną mistrzowskiego tytułu.

Rywalizację w ramach Grand Prix Polski w Warszawie będzie można oglądać zarówno w telewizji, jak i za pośrednictwem internetu.

Grand Prix Polski – Warszawa: transmisja na żywo w TV

Druga runda żużlowego Grand Prix w sezonie 2023 odbędzie się w sobotę (13 maja) na Stadionie Narodowym w Warszawie i rozpocznie się o godzinie 19:00. Telewizyjna transmisja “na żywo” będzie dostępna na kanale TTV, a rywalizację skomentują Michał Korościel i Rafał Lewicki.

Kurs 125.00 na Polaka w finale Grand Prix Polski

Niesamowitą promocję na sobotnie zawody przygotował bukmacher STS, który pozwala postawić zakład na przynajmniej jednego Polaka w finałowym biegu (miejsca 1-4) po kursie 125.00. Biorąc pod uwagę formę Bartosza Zmarzlika, wydaje się, że bardzo łatwo można w ten sposób zainkasować bonus o wartości 250 zł. Aby skorzystać z promocji należy zarejestrować konto w STS z kodem promocyjnym GOAL. Poniżej wyjaśniamy krok po kroku co trzeba zrobić.

  1. Załóż konto w STS z kodem promocyjnym GOAL
  2. Dokonaj pierwszego depozytu w kwocie co najmniej 50 zł
  3. Po rejestracji konta zagraj pierwszy zakład SOLO obejmujący wytypowanie udziału przynajmniej jednego Polaka w finale GP Polski na żużlu – zakład o nazwie “przynajmniej jeden Polak w finale (1-4 miejsce)”
  4. Minimalna stawka zakładu to 2 zł
  5. Jeżeli zakład okaże się wygranym, oprócz wygranej z kuponu otrzymasz bonus o wartości 250 zł

Uzyskany w ramach tej promocji bonus należy przed jego ewentualną wypłatą obrócić. Szczegółowe warunki znajdziesz w regulaminie promocji.

Grand Prix Polski – Warszawa: transmisja online

Rywalizację na Stadionie Narodowym będzie można śledzić także za pośrednictwem internetu, także na urządzeniach mobilnych. Wystarczy skorzystać z usług Eurosport Extra dostępnej w Playerze.

O której Grand Prix Polski – Warszawa 2023?

Druga runda żużlowego Grand Prix w Warszawie odbędzie się w sobotę (13 maja) o godzinie 19:00.

Gdzie oglądać Grand Prix Polski – Warszawa 2023?

Zawody o Grand Prix Polski w Warszawie transmitowane będą na kanale TTV oraz w usłudze Eurosport Extra w Playerze.

Kiedy odbędzie się Grand Prix Polski?

Zawody odbędą się w sobotę (13 maja) o godzinie 19:00.

Musisz mieć przynajmniej 18 lat, żeby korzystać z tej strony.
Prosimy graj odpowiedzialnie! Hazard może uzależniać.

Komentarze