Grand Prix Japonii: gdzie oglądać? Transmisja w TV i stream online (24.09.2023)

Grand Prix Japonii: transmisja i stream. Max Verstappen w niedzielę będzie starał się zrobić kolejny krok w kierunku zdobycie kolejnego mistrzostwa świata F1. Sprawdź gdzie oglądać wyścig F1 w Japonii.

Oscar Piastri, Max Verstappen i Lando Norris
Obserwuj nas w
IMAGO/Xinhua Na zdjęciu: Oscar Piastri, Max Verstappen i Lando Norris

Grand Prix Japonii: gdzie oglądać?

Przed nami kolejna runda sezonu 2023 Formuły 1. Kierowcy przenieśli się już do Azji, gdzie w niedzielę czeka ich wyścig o Grand Prix Japonii na słynnym torze Suzuka. Z pole position do niedzielnego wyścigu wystartuje lider klasyfikacji Max Verstappen, który w kwalifikacjach nie dał żadnych szans rywalom. W pierwszym rzędzie obok niego stanie Oscar Piastri z McLarena, a za ich plecami Lando Norris i Charles Leclerc. Z kolejnych miejsc wystartują Sergio Perez, Carlo Saint, Lewis Hamilton i George Russell.

Transmisja wyścigu o Grand Prix Japonii będzie w naszym kraju transmitowana za pośrednictwem internetu.

Grand Prix Japonii: transmisja na żywo w TV

Wyścigi Formuły 1 w naszym kraju nie są transmitowane w żadnej stacji telewizyjnej. Jest to oczywiście związane z przejęciem praw transmisyjnych przez platformę Viaplay.

Grand Prix Japonii 2023: transmisja online

Niedzielny wyścig, który rozpocznie się o godzinie 7:00 polskiego czasu, będzie można oglądać za pośrednictwem internetu na platformie Viaplay. Aby uzyskać dostęp do transmisji należy zarejestrować konto oraz wykupić odpowiedni pakiet.

O której Grand Prix Japonii?

Kibice Formuły 1 w Polsce będą zmuszeni nastawić budziki na dość wczesną godzinę. Wyścig o Grand Prix Japonii, który odbędzie się w niedzielę (24 września) rozpocznie się bowiem o godzinie 07:00 polskiego czasu.

Gdzie oglądać F1 2023?

Wyścigi F1 w sezonie 2023 będą transmitowane na platformie Viaplay.

Kiedy odbędzie się Grand Prix Japonii?

Główny wyścig odbędzie się w niedzielę (24 września) o godzinie 07:00.

Musisz mieć przynajmniej 18 lat, żeby korzystać z tej strony.
Prosimy graj odpowiedzialnie! Hazard może uzależniać.

Komentarze