Grand Prix Bahrajnu: gdzie oglądać? Transmisja w TV i online (05.03.2023)

Grand Prix Bahrajnu: transmisja. Przed nami pierwszy wyścig w nowym sezonie Formuły 1. W kwalifikacjach klasę pokazał aktualny mistrz świata Max Verstappen, który celuje w trzeci tytuł z rzędu. Czy stanie w niedzielę na największym stopniu podium? Sprawdź gdzie oglądać wyścig F1.

Charles Leclerc, Max Verstappen i Sergio Perez
IMAGO / ZUMA Wire Na zdjęciu: Charles Leclerc, Max Verstappen i Sergio Perez

Grand Prix Bahraju 2023: gdzie oglądać?

Max Verstappen po dwóch triumfach z rzędu do nowego sezonu Formuły 1 przystępuje w roli faworyta do kolejnego tytułu. Holender musi jednak liczyć się z mocną konkurencją, szczególnie ze strony kierowców Ferrari – Charlesa Leclerca i Carlosa Sainza. Nie można jednak zapominać o kierowcach Mercedesa – Lewisa Hamiltona i Georga Russela. Na początku sezonu w czołówce sporo może namieszać również Fernando Alonso z Aston Martina.

Rywalizacja w nowym sezonie rozpocznie się już w niedzielę. Kierowcy staną na starcie Grand Prix Bahrajnu. W kwalifikacjach najlepszy okazał się Verstappen, który do wyścigu ruszy z pierwszej linii obok swojego teamowego kolegi Sergio Pereza. Za nimi ustawią się dwa bolidy Ferrari.

Grand Prix Bahrajnu, które rozpocznie się o godzinie 16:00, będzie można oglądać tylko za pośrednictwem platformy Viaplay. Ta w tym roku przejęła prawa do transmisji wyścigów Formuły 1.

Grand Prix Bahrajnu 2023: transmisja na żywo w TV

Niestety otwarcia sezonu podczas Grand Prix Bahrajnu nie zobaczymy w tradycyjnej telewizji. Jak już wspomnieliśmy od 2023 roku prawa do transmisji wyścigów Formuły 1 w Polsce trafiły w ręce platformy streamingowej Viaplay.

Grand Prix Bahrajnu 2023: transmisja online

Grand Prix Bahrajnu za pośrednictwem internetu obejrzysz korzystając z platformy Viaplay. Aby uzyskać dostęp do transmisji należy zarejestrować konto oraz wykupić dostęp.

O której Grand Prix Bahrajnu?

Pierwszy wyścig Formuły 1 w sezonie 2023 o Grand Prix Bahrajnu odbędzie się w niedzielę (5 marca) o godzinie 16:00 czasu polskiego).

Gdzie oglądać Grand Prix Bahrajnu 2023?

Grand Prix Bahrajnu będzie transmitowane na platformie Viaplay.

Kiedy rozpocznie się Grand Prix Bahrajnu?

Wyścig odbędzie się w niedzielę (5 marca) o godzinie 16:00.

Musisz mieć przynajmniej 18 lat, żeby korzystać z tej strony.
Prosimy graj odpowiedzialnie! Hazard może uzależniać.

Komentarze