GKS Katowice – ŁKS Łódź: gdzie oglądać? Transmisja w TV i online (11.11.2022)

GKS Katowice - ŁKS Łódź
PressFocus Na zdjęciu: GKS Katowice - ŁKS Łódź

GKS Katowice – ŁKS Łódź: transmisja TV i online. W piątkowy wieczór czeka nas jeden z najciekawiej zapowiadających się meczów 18. kolejki 1 Ligi. Sprawdź jak obejrzeć mecz GKS – ŁKS za darmo.

Zakład bez ryzyka 100 zł na mecz GKS – ŁKS z kodem GOAL

GKS Katowice – ŁKS Łódź, gdzie obejrzeć

GKS Katowice w ostatniej kolejce przerwał passę trzech kolejnych ligowych meczów bez wygranej. Przed własną publicznością pewnie 3:0 pokonał Chojniczankę Chojnice. Teraz czeka go jednak zdecydowanie trudniejsze zadanie, bowiem na Górnym Śląsku pojawi się aktualny lider ligowej tabeli.

ŁKS wskoczył na pierwsze miejsce dzięki serii czterech wygranych z rzędu. Łodzianie nie zamierzają na tym poprzestawać i do Katowic udają się z nadzieją na kolejne zwycięstwo, które pozwoli im przezimować na pierwszym miejscu w tabeli. Sprawdź typy na mecz GKS – ŁKS.

GKS Katowice – ŁKS Łódź, transmisja na żywo w TV

Mecz 18. kolejki 1 Ligi GKS Katowice – ŁKS Łódź rozegrany zostanie w piątek (11 listopada) o godzinie 20:30. Transmisja będzie dostępna na kanale Polsat Sport Extra.

GKS Katowice – ŁKS: transmisja na żywo za darmo

Mecz GKS – ŁKS będzie można obejrzeć także za pośrednictwem internetu. Wystarczy skorzystać z usługi Polsat Box Go, do której dostęp można teraz uzyskać zupełnie za darmo na 30 dni. Pozwala na to oferta, którą przygotował legalny bukmacher Fuksiarz. Aby otrzymać darmowy dostęp na miesiąc do usługi wystarczy spełnić dwa warunki.

  1. Zarejestruj konto w Fuksiarz za pośrednictwem naszej strony
  2. W ciągu 48 godzin od rejestracji dokonaj depozytu o minimalnej wartości 50 zł

Fuksiarz, po spełnieniu tych warunków, w ciągu 48 godzin prześle dostęp umożliwiający korzystanie przez 30 dni z pakietu sportowego w Polsat Box Go.

GKS Katowice – ŁKS Łódź, transmisja online

Transmisja online z piątkowego spotkania w Katowicach będzie dostępna w usłudze Polsat Box Go. Powyżej przedstawiliśmy informacje, które pozwalają na odebranie dostępu do usługi zupełnie za darmo na 30 dni.

GKS Katowice – ŁKS Łódź, kursy bukmacherskie

Mecz nie ma zdecydowanego faworyta. O wyniku tego pojedynku może zadecydować dyspozycja dnia. GKS będzie miał po swojej stronie atut własnego boiska, ale za gośćmi przemawiają ostatnie wyniki.

18+ | Graj odpowiedzialnie! | Obowiązuje regulamin

Gdzie obejrzeć mecz GKS – ŁKS?

Piątkowe spotkanie będzie można obejrzeć na kanale Polsat Sport Extra oraz za pośrednictwem usługi Polsat Box Go.

Jak otrzymać za darmo dostęp do Polsat Box Go?

Należy zarejestrować konto w Fuksiarzu i dokonać depozytu o wartości minimum 50 zł.

Komentarze