Formuła 1 2024: gdzie oglądać? Transmisja w TV i online (01.03.2024)

Formuła 1 2024: transmisja w TV i online. W sobotę odbędzie się pierwszy wyścig królowej sportów motorowych - Formuły 1. Najszybsi kierowcy będą rywalizować w ramach Grand Prix Bahrajnu. Sprawdź gdzie oglądać Formułę 1.

Max Verstappen
Obserwuj nas w
IMAGO/VI ANP Sportx/ANP IV Na zdjęciu: Max Verstappen

Formuła 1 2024: gdzie oglądać?

Przed nami kolejny niezwykle ciekawie zapowiadający się sezon F1. W 2024 roku tytułu ponownie będzie bronił Max Verstappen, który w poprzednim sezonie nie dał najmniejszych szans swoim rywalom. Holender, podobnie jak jego zespół Red Bull, są również faworytami do wygrania najważniejszych klasyfikacji w tym roku. Z dużymi nadziejami do najbliższego sezonu przystępują również inne ekipy.

Dużą uwagę na siebie będzie ściągał między innymi Lewis Hamilton, dla którego będzie to ostatni sezon w Mercedesie. Brytyjczyk w przyszłym sezonie przeniesie się do Ferrari. Ale zanim to nastąpi z pewnością będzie chciał zmniejszyć dystans do Verstappena. Z takim samym zamiarem do sezonu przystąpi jego zespołowy kolega George Russell, a także obaj kierowcy Ferrari – Charles Leclerc i Carlos Sainz.

W 2024 roku rywalizacja w mistrzostwach będzie toczyć się podczas 24 wyścigów. Do kalendarza po kilkuletniej przerwie wraca Grand Prix Chin. Rywalizacja rozpocznie podczas Grand Prix Bahrajnu. Pierwszy wyścig odbędzie się już w sobotę – 2 marca.

Formuła 1 2024: transmisja

W kwestii praw do transmisji wyścigów Formuły 1 w Polsce nic nie zmieniło się względem ubiegłego roku. Wyłącznymi prawami do pokazywania F1 w naszym kraju dysponuje platforma streamingowa Viaplay.

Bonus 300 zł za wygraną Verstappena

Świetną ofertę na pierwszy wyścig sezonu 2024 przygotował bukmacher BETFAN. Rejestrując konto z kodem promocyjnym GOAL otrzymasz możliwość otrzymania freebetu 300 zł za wygraną Maxa Verstappena. Jak skorzystać z tej oferty?

  1. Zarejestruj konto w BETFAN z kodem promocyjnym GOAL, wyrażając przy tym zgody marketingowe
  2. Dokonaj pierwszego depozytu w kwocie dokładnie 30 zł
  3. Postaw pierwszy po rejestracji konta zakład SOLO lub AKO za dokładnie 30 zł i umieść na nim dowolne zdarzenie z oferty na wyścig o GP Bahrajnu (łączny kurs kuponu musi wynieść min. 2.00 i kupon musi zostać rozliczony do 2 marca, godz. 23:59)
  4. Jeżeli Max Verstappena wygra sobotni wyścig o GP Bahrajnu, w ciągu 48 godzin otrzymasz freebet o wartości 300 zł

Kiedy Grand Prix Bahrajnu 2024?

Pierwszy wyścig sezonu 2024 Formuły 1 o Grand Prix Bahrajnu odbędzie się w sobotę (2 marca). Rywalizacja rozpocznie się o godzinie 16:00 czasu polskiego.

Gdzie oglądać wyścigi Formuły 1 w sezonie 2024?

Wszystkie wyścigi Formuły 1 będą transmitowane na platformie Viaplay.

Jak uzyskać dostęp do transmisji wyścigów Formuły 1?

Należy zarejestrować konto w Viaplay oraz wykupić subskrypcję.

Musisz mieć przynajmniej 18 lat, żeby korzystać z tej strony.
Prosimy graj odpowiedzialnie! Hazard może uzależniać.

Komentarze