Formuła 1 2023: gdzie oglądać? Transmisja w TV i online (19.03.2023)

Formuła 1 2023: transmisja w TV i online. W niedzielę (2 kwietnia) czołowi kierowcy świata staną na starcie kolejnego Grand Prix. Tym razem będą rywalizować w australijskim Melbourne. Sprawdź gdzie oglądać Formułę 1.

Max Verstappen
PressFocus Na zdjęciu: Max Verstappen

Formuła 1 2023: gdzie oglądać?

Sezon 2023 w F1 zapowiada się niezwykle ciekawie. Faworytem do zdobycia trzeciego z rzędu mistrzowskiego tytułu jest Max Verstappen, ale ścigającego się w barwach Red Bulla Holendra zdetronizować będzie chciało kilku z innych kierowców, z Lewisem Hamiltonem i Charlesem Leclerciem na na czele.

W tym roku rywalizacja odbywać się będzie podczas 23 rund. Do kalendarza wracają Grand Prix Las Vegas i Grand Prix Kataru. Tym razem kierowcom nie będzie się jednak dane ścigać w Grand Prix Francji. Pierwszy wyścig odbył się 5 marca w Bahrajanie.

W ostatnich latach wyścigu F1 gościły na kanałach Eleven Sports. W 2023 roku doszło jednak w tej kwestii do dużej zmiany. Wyłączne prawa do transmisji wyścigów Formuły 1 w naszym kraju nabyła bowiem platforma streamingowa Viaplay.

Formuła 1 2023: transmisja na żywo w TV

W tej kwestii mamy złą wiadomość dla fanów F1. Transmisja nie będzie od 2023 roku dostępna w tradycyjnej telewizji. Rywalizację najlepszych kierowców świata można śledzić tylko na platformie Viaplay.

Formuła 1 2023: transmisja online

Od 2023 roku prawa do transmisji wyścigów F1 znajdują się w rękach dostępnej tylko za pośrednictwem internetu platformy streamingowej Viaplay. Jak z niej skorzystać? Przede wszystkim trzeba zarejestrować konto w Viaplay oraz wykupić miesięczną subskrypcję. Od 1 marca koszt pakietu dającego możliwość oglądania F1 to koszt 55 zł miesięcznie.

Kiedy Grand Prix Australii 2023?

Trzeci wyścig sezonu 2023 o Grand Prix Australii zaplanowany jest na niedzielę (2 kwietnia) i rozpocznie się o godzinie 07:00 czasu polskiego.

Gdzie oglądać wyścigi Formuły 1 w sezonie 2023?

Wszystkie wyścigi Formuły 1 będą transmitowane na platformie Viaplay.

Jak uzyskać dostęp do transmisji wyścigów Formuły 1?

Należy zarejestrować konto w Viaplay oraz wykupić subskrypcję.

Musisz mieć przynajmniej 18 lat, żeby korzystać z tej strony.
Prosimy graj odpowiedzialnie! Hazard może uzależniać.

Komentarze

Comments 4 comments