Fame MMA 18: gdzie oglądać? Ile kosztuje PPV? Transmisja i karta walk (20.05.2023)

Fame MMA 18: gdzie oglądać i ile kosztuje PPV? Przed nami kolejna gala organizowana przez federację Fame. Tym razem walki toczyć się będą w łódzkiej Atlas Arenie. Transmisja gali będzie dostępna w systemie pay per view. Sprawdź ile kosztuje PPV i jak wykupić dostęp.

Amadeusz "Ferrari" Roślik
Obserwuj nas w
PressFocus Na zdjęciu: Amadeusz "Ferrari" Roślik

Walki Fame MMA 18 obstawisz tylko w Betclic. Odbierz zakład bez ryzyka 200 zł.

Kiedy jest Fame MMA 18?

Po ponad trzymiesięcznej przerwie ponownie będziemy świadkami rywalizacji w ramach gali Fame MMA. Jej 18-sta edycja będzie się w łódzkiej Atlas Arenie. Gala zaplanowana jest na sobotę 20 maja.

Fame MMA 18: o której godzinie?

Gala Fame MMA 18 gościć będzie w Łodzi i odbędzie się w sobotę (20 maja). Rozpoczęcie gali zaplanowane jest na godzinę 20:00, a zawodnicy do pierwszej walki powinny wyjść niedługo później.

Gdzie oglądać Fame MMA 18?

Wszystko wskazuje na to, że Atlas Arena w sobotni wieczór wypełni się po brzegi. Osoby, które nie zasiądą na trybunach i nie będą mieli możliwości obejrzenia gali “na żywo”, będą mogli jej śledzić dzięki transmisji, która będzie prowadzona w systemie PPV. Uzyskanie dostępu do niej jest możliwe na oficjalnej stronie famemma.tv, a także w usłudze Polsat Box Go.

Ile kosztuje PPV na Fame MMA 18?

Uzyskanie dostępu do transmisji pay per view z Fame MMA 18 jest możliwe w dwóch opcjach cenowych. Za podstawowy pakiet obejmujący transmisję z gali w jakości 720p i możliwość jej odtworzenia do 48 godzin od jej zakończenia trzeba zapłacić 34,99 zł. Pięć złotych więcej kosztuje pakiet rozszerzony, gwarantujący przede wszystkim transmisję w wyższej jakości 1080p.

Fame MMA 18: pay per view

Pay per viev (PPV) to system, który bardzo dobrze znają kibice regularnie oglądający gale Fame MMA. W takim systemie transmitowana będzie również sobotnia gala, a dostęp będzie dostępny w dwóch wariantach cenowych – 34,99 i 39,99 zł.

FAME MMA 18: Kto będzie walczył? Karta walk

Najważniejszym wydarzeniem sobotniej gali będą dwie walki jakie stoczy Amadeusz “Ferrari” Roślik. Jeden z najpopularniejszych zawodników federacje Fame MMA najpierw zmierzy się z Kacprem Błoński, a następnie z Marcinem Dubielem. Poza tymi walkami odbędzie się jeszcze osiem innych pojedynków. Bardzo ciekawie zapowiada się także walka Ewy Brodnickiem z Martą “Linkimaster” Linkiewicz.

  • Walki wieczoru: Amadeusz “Ferrari” Roślik – Kacper Błoński, Amadeusz “Ferrari” Roślik – Marcin Dubiel
  • Co-main event: Ewa Brodnicka – Marta “Linkimaster” Linkiewicz
  • Maksymilian Wiewiórka – Arkadiusz Tańcula (o pas mistrzowski do 84 kg)
  • Dawid “Dżinold” Rzeźnik – Robert Pasut
  • Tomasz Gromadzki – Alan Kwieciński
  • Michał Pasternak – Piotr Szeliga
  • Natan Marcoń – Dariusz “Daro Lew” Kaźmierczuk
  • Elizabeth “Lizi” Anorue -. Dominika Rybak
  • Michał Spysiński – Jakub “Paramaxil” Frączek

Fame MMA 18 – gdzie obstawiać?

Zakłady na Fame MMA 18 znajdziesz w ofercie tylko jednego bukmachera – Betlic, który od dłuższego czasu jest oficjalnym partnerem federacji. Przy okazji zbliżającej się z gali możesz odebrać atrakcyjny pakiet powitalny. Rejestrując konto za pośrednictwem naszej strony otrzymasz do wykorzystania zakład bez ryzyka 200 zł.

TYLKO U NAS!
Betclic loading='eager

Betclic Kod Promocyjny

50 zł
Zakład bez ryzyka 50 zł
Aktywuj konto z freebetami!
Bez podatku NA WSZYSTKO
Sponsor FAME MMA
Cashback freebet z kodem!
+18 | Graj odpowiedzialnie | Obowiązuje Regulamin

Musisz mieć przynajmniej 18 lat, żeby korzystać z tej strony.
Prosimy graj odpowiedzialnie! Hazard może uzależniać.

Komentarze