Dzisiejszy mecz Polski: gdzie oglądać (24.03.2023)

Reprezentacja Polski rozpocznie dzisiaj walkę o udział w przyszłorocznych finałach mistrzostw świata. Dzisiejsze spotkanie Biało-czerwonych będzie można oglądać zarówno w telewizji, jak i za pośrednictwem internetu.

Robert Lewandowski
PressFocus Na zdjęciu: Robert Lewandowski

Mecz Polski dzisiaj: transmisja

Reprezentacja Polski rozegra w piątek pierwsze spotkanie pod wodzą Fernando Santosa. Będzie to jednocześnie inauguracja eliminacji Euro 2024. Biało-czerwonych czeka pojedynek z teoretycznie najgroźniejszym rywalem w grupie – reprezentacją Czech. Wygrana w Pradze dałaby polskiej drużynie komfort przygotowań do kolejnego spotkania z Albanią.

Mecz Czechy – Polska odbędzie się w piątek (24 marca) o godzinie 20:45. Oczywiście nie zabraknie z niego telewizyjnej transmisji. Ta będzie dostępna na kanałach TVP1 i Polsat Sport Premium 1. Kibice mają więc wybór.

Czechy – Polska: gdzie obejrzeć?

Jak już wspomnieliśmy rywalizacja w meczu Czech – Polska będzie do obejrzenia na kanałach TVP1 i Polsat Sport Premium 1. Transmisja będzie również dostępna za pośrednictwem internetu. W celu skorzystania z takiej opcji należy udać się na internetową stronę sport.tvp.pl lub skorzystać z aplikacji mobilnej TVP Sport. Inną opcją jest skorzystanie z usługi Polsat Box Go.

Przebieg spotkania będzie można również śledzić na domówce z Tetrykami. Tym razem swoim komentarzem mecz okraszą Leszek Milewski i Juliusz Sipika.

Czechy – Polska, o której?

Pierwsze spotkanie grupy E eliminacji Euro 2024, w którym zmierzą się reprezentacje Czech i Polski rozegrane zostanie w piątek (24 marca) o godzinie 20:45.

Czechy – Polska: kto wygra?

Czesi przystąpią do meczu z atutem w postaci własnego boiska. Bukmacherzy również dają im nieco większe szanse na wygraną. A jak Twoim zdaniem zakończy się piątkowy mecz?

Jak zakończy się spotkanie?

zwycięstwem Czech 24%
remisem 13%
zwycięstwem Polski 63%
111+ Głosy
Oddaj swój głos:
  • zwycięstwem Czech
  • remisem
  • zwycięstwem Polski

Musisz mieć przynajmniej 18 lat, żeby korzystać z tej strony.
Prosimy graj odpowiedzialnie! Hazard może uzależniać.

Komentarze