Dzisiejszy mecz Lecha: gdzie oglądać? (16.02.2023)

Mikael Ishak
PressFocus Na zdjęciu: Mikael Ishak

Lech Poznań w czwartek rozpocznie przygodę z fazą pucharową Ligi Konferencji Europy. W pierwszym spotkaniu drużyna Johna van den Broma zmierzy się na wyjeździe z norweskim Bodo/Glimt. Sprawdź gdzie oglądać dzisiaj mecz Lecha.

Mecz Lecha dzisiaj: transmisja

Lech Poznań ma za sobą udaną jesień na europejskich boiskach. Kolejorz rywalizację w grupie C zakończył na drugim miejscu, wyprzedzając zespoły Hapoelu Beer-Szewa i Austrii Wiedeń, a ustępując jedynie Villarreal. W 1/16 finału Ligi Konferencji Europy również nie stoi na straconej pozycji, bowiem jego rywalem będzie Bodo/Glimt, które jesienią rywalizowało w Lidze Europy, kończąc grupową rywalizację na trzecim miejscu.

Mecz Bodo/Glimt – Lech rozegrany zostanie 16 lutego (czwartek) o godzinie 18:45. Transmisja z tego spotkania będzie oczywiście dostępna w Polsce. Spotkanie Kolejorza obejrzymy na platformie Viaplay.

Bodo/Glimt – Lech: gdzie obejrzeć?

Kibice Lecha Poznań czwartkowy występ swojego zespołu będą mogli obejrzeć tylko korzystając z Viaplay. To właśnie ta platforma dysponuje wyłącznymi prawami do transmitowania wyjazdowych meczów polskich drużyn w Lidze Konferencji Europy. Aby mieć możliwość obejrzenia spotkania Bodo/Glimt – Lech należy zarejestrować konto w Viaplay oraz wykupić miesięczną subskrypcję.

Rywalizację w Bodo będzie można również śledzić wspólnie z Tetrykami, którzy w składzie Leszek Milewski, Jakub Olkiewicz i Juliusz Sipika, zapraszają na “domówkę”.

Bodo/Glimt – Lech: kto wygra?

Lech w starciu z Norwegami na pewno nie stoi na straconej pozycji i w pierwszym meczu będzie chciał uzyskać korzystny wynik przed rewanżem w Poznaniu. Jak Twoim zdaniem zakończy się czwartkowe spotkanie?

Jak zakończy się spotkanie?

wygraną Bodo/Glimt 15%
remisem 11%
wygraną Lecha 74%
312+ Głosy
Oddaj swój głos:
  • wygraną Bodo/Glimt
  • remisem
  • wygraną Lecha

Musisz mieć przynajmniej 18 lat, żeby korzystać z tej strony.
Prosimy graj odpowiedzialnie! Hazard może uzależniać.

Komentarze