Bruk-Bet Termalica – Ruch Chorzów: gdzie oglądać? Transmisja w TV oraz stream (31.03.2023)

Bruk-Bet Termalica - Ruch Chorzów: transmisja na żywo w TV oraz stream online. Bardzo ciekawie zapowiada się piątkowa batalia z udziałem dwóch ekip, które przystąpią do potyczki, będąc bez porażki od 10 spotkań. W tym miejscu możesz zapoznać się, gdzie znaleźć transmisję z tej potyczki.

Tomasz Wójtowicz
fot. PressFocus Na zdjęciu: Tomasz Wójtowicz

Bruk-Bet Termalica – Ruch Chorzów, gdzie oglądać

Bruk-Bet Termalica przystąpią do piątkowego starcia, mogąc pochwalić się bilansem 40 punktów na koncie. To efekt dziesięciu zwycięstwa i dziesięciu remisów. Przed przerwą na kadrę drużyna Radoslava Latala zremisowała ze Stalą Rzeszów (2:2).

Ruch Chorzów jest natomiast wiceliderem rozgrywek. Niebiescy jako beniaminek Fortuna 1 Ligi spisują się rewelacyjnie, mając na swoim koncie 46 oczek. Do pierwszego ŁKS-u tracą tylko dwa punkty. Z łodzianami przed przerwą na kadrę zremisowali po wybornym starciu (3:3).

Zobacz pozostałe typy na dziś, by wiedzieć, jak stworzyć jak najlepszy kupon u bukmachera!

Bruk-Bet Termalica – Ruch Chorzów, transmisja na żywo w TV

Mecz na szczycie na zapleczu PKO Ekstraklasy będzie emitowany w telewizji. Transmisja ze spotkania będzie dostępna na antenie Polsat Sport Extra.

Bruk-Bet Termalica – Ruch Chorzów, transmisja na żywo za darmo

Arcyciekawie zapowiada się potyczka z udziałem zespołów Radoslava Latala i Jarosława Skrobacza. Konfrontację Bruk-Bet Termalica – Ruch Chorzów można śledzić dzięki platformie Polsat Box Go. Teraz dostęp na 30 dni do niej możesz uzyskać zupełnie za darmo dzięki promocji przygotowanej przez Fuksiarza. Trzeba spełnić następujące warunki.

  1. Zarejestruj konto w Fuksiarz za pośrednictwem naszej strony
  2. W ciągu 48 godzin od rejestracji dokonaj depozytu o minimalnej wartości 100 zł

Fuksiarz, po spełnieniu tych warunków, w ciągu 48 godzin prześle dostęp umożliwiający korzystanie przez 30 dni z pakietu sportowego w Polsat Box Go.

Bruk-Bet Termalica – Ruch Chorzów, transmisja online

Potyczkę z udziałem niecieczan i chorzowian można oglądać dzięki aplikacji Polsat Box Go, która jest dostępna na smartfony, tablety, a także na Smart TV. Powyżej wyjaśniliśmy, co trzeba zrobić, aby móc skorzystać z atrakcyjnej promocji.

Bruk-Bet Termalica – Ruch Chorzów, kursy bukmacherskie

Według ekspertów bukmacherskich faworytem starcia są gospodarze. Kurs na wiktorię Bruk-Betu Termaliki oscyluje w granicach 2,18-2,25.

Gdzie obejrzeć mecz Bruk-Bet Termalica – Ruch Chorzów?

Spotkanie dostępne będzie na antenie Polsat Sport Extra i na platformie Polsat Box Go.

Kiedy odbędzie się mecz Bruk-Bet Termalica – Ruch Chorzów?

Spotkanie rozpocznie się w piątek (31 marca) o godzinie 20:30.

Komentarze