Brentford – Manchester City: gdzie oglądać? Transmisja w TV i online (28.05.2023)

Brentford - Man City: transmisja i stream online. Mistrzowie Anglii ostatnie spotkanie sezonu 2022/23 zagrają na wyjeździe. Sprawdź gdzie oglądać mecz Brentford - Man City.

Ilkay Gundogan
IMAGO/Sergio Ruiz Na zdjęciu: Ilkay Gundogan

Brentford – Man City, gdzie oglądać?

Na zakończenie sezonu 2022/23 Manchester City, który już wcześniej zapewnił sobie mistrzowski tytuł, zagra na wyjeździe z Brentfordem. Gospodarze mają o co grać w tym spotkaniu, bowiem zajmując dziewiąte miejsce tracą tylko dwa punkty do plasującej się na pucharowym miejscu Aston Villi. Trudno się jednak spodziewać, aby byli w stanie zatrzymać Obywateli, którzy w dobrym stylu będą chcieli zakończyć ten sezon.

Wszystkie trzy dotychczasowe pojedynki obu zespołów na boiskach Premier League zakończyły się wygranymi Manchesteru City. W niedzielę Obywatele mogą dopisać na swoje konto czwartą wygraną. Sprawdź nasze typy na mecz Brentford – Man City.

Brentford – Manchester City, transmisja w TV

Spotkanie rozegrane zostanie w niedzielę (28 maja) o godzinie 17:30, podobnie jak pozostałe mecze ostatniej serii spotkań. Transmisji z tego meczu nie będzie w tradycyjnej telewizji, ale mecz będzie do obejrzenia na platformie Viaplay.

Brentford – Man City, transmisja online

Transmisja za pośrednictwem internetu z meczu Brentford – Manchester City będzie dostępna tylko za pośrednictwem platforma streamingowej Viaplay.

Brentford – Man City, kto wygra?

Manchester City jest oczywiście faworytem niedzielnego spotkania. Czy gospodarze będą mogli liczyć na taryfę ulgową z jego strony? Jak Twoim zdaniem zakończy się ten pojedynek.

Jak zakończy się spotkanie?

wygraną Brentfordu 0%
remisem 10%
wygraną Man City 90%
48+ Głosy
Oddaj swój głos:
  • wygraną Brentfordu
  • remisem
  • wygraną Man City

Gdzie obejrzeć mecz Brentford – Manchester City?

Spotkanie dostępne będzie na platformie Viaplay.

Kiedy odbędzie się spotkanie Brentford – Manchester City?

Mecz rozegrany zostanie w niedzielę (28 maja) o godzinie 17:30.

Komentarze