Thomas Müller
Thomas Müller fot. Abaca / Hepta / SPORTPICTURES

Bayern – Lokomotiw: transmisja, gdzie oglądać online?

Dzisiaj o godzinie 21:00 rozegrany zostanie mecz Ligi Mistrzów: Bayern – Lokomotiw. Zobacz, gdzie można oglądać mecz na żywo – w telewizji i online. 

Bayern – Lokomotiw. Mistrz Niemiec bez “Lewego”

Bayern Monachium do konfrontacji z ekipą z Rosji podejdzie, będąc już pewnym gry w 1/8 finału. Aktualnie zajmuje pierwsze miejsce w tabeli grupy A, legitymując się dorobkiem 13 punktów na koncie. Tymczasem przedstawiciel ligi rosyjskiej plasuje się na czwartej pozycji z trzema “oczkami”, mając jeszcze cień nadziei na to, że na wiosnę zagra w europejskich pucharach.

Bayern do potyczki z Lokomotiwem podejdzie po dwóch z rzędu remisach. Ogólnie nie przegrał od 15 spotkań, licząc wszystkie rozgrywki. Z kolei drużyna z Moskwy ostatnio pokonała Rubin Kazań, rehabilitując się jednocześnie za porażkę z FC Salzbugiem.

Pierwsza batalia między obiema ekipami w trakcie trwającej edycji elitarnych rozgrywek zakończyła się wygraną monachijczyków 2:1. W dzisiejszej konfrontacji w szeregach gości awizowani do gry są Maciej Rybus i Grzegorz Krychowiak. Z kolei w Bayernie zabraknie kontuzjowanego Roberta Lewandowskiego.

Bayern – Lokomotiw: transmisja na żywo w TV

Mamy dobre wiadomości dla kibiców mistrzów Niemiec i sympatyków najważniejszych klubowych rozgrywek piłkarskich w Europie. Z meczu Bayern – Lokomotiw transmisja na żywo będzie dostępna w polskiej telewizji. Spotkanie, które rozpocznie się o godzinie 21:00, będzie można obejrzeć na antenie Polsat Sport Premium 2.

Bayern – Lokomotiw, transmisja online

Transmisja ze spotkania, które rozegrane zostanie na Allianz Arena, będzie również dostępna w internecie. Bayern Monachium – Lokomotiw Moskwa online na żywo obejrzysz za pośrednictwem platformy Ipla w wersji na komputery, jak i za pośrednictwem aplikacji mobilnej dostępnej na telefony i inne mobilne urządzenia z systemem Android lub iOS.

Komentarze