Anglia – Włochy: gdzie oglądać? Transmisja w TV i online (11.06.2022)

Jarrod Bowen
PressFocus Na zdjęciu: Jarrod Bowen

Anglia – Włochy: transmisja w telewizji oraz stream online. Na Molineux Stadium w Wolverhampton dojdzie do rewanżu za finał Euro 2020. W meczu Ligi Narodów zmierzą się ze sobą reprezentacje Anglii i Włoch. Sprawdź gdzie obejrzysz mecz w TV i jak uzyskać dostęp do darmowej transmisji.

Molineux Stadium

Liga Narodów A, grupa 3.

11 czerwca 2022

20:45

Anglia
Włochy
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 11 czerwca 2022 20:42.

Anglia – Włochy, gdzie obejrzeć

W sobotni wieczór odbędzie się również hit Ligi Narodów, w którym zmierzą się dwie najlepsze drużyny ostatnich mistrzostw Europy. Triumf w Euro 2020 zaliczyła reprezentacja Włoch, która w finale na londyńskim Wembley pokonała Anglię po rzutach karnych. Teraz Synowie Albionu staną przed szansą rewanżu.

Anglia po dwóch spotkaniach nowej edycji Ligi Narodów ma na swoim koncie tylko jeden punkt, który zdobyła remisując z Niemcami. Wcześniej zaliczyła wpadkę przegrywają z Węgrami. Włosi rywalizowali z tymi samymi rywalami, ale udało im się zgromadzić na swoim koncie cztery oczka.

Według bukmacherów większe szanse na zwycięstwo w sobotnim meczu mają Anglicy, ale Włosi z pewnością nie stoją na straconej pozycji. Sprawdź typy na mecz Anglia – Włochy.

Anglia – Włochy, transmisja na żywo w TV

Sobotni hit Ligi Narodów, który rozpocznie się o godzinie 20:45, będzie można obejrzeć na kanale Polsat Sport Extra. Poniżej przedstawiamy również sposób, który pozwala na obejrzenie meczu zupełnie za darmo za pośrednictwem internetu.

Anglia – Włochy: transmisja na żywo za darmo

Z meczu Anglia – Włochy transmisja będzie również dostępna zupełnie za darmo. Wystarczy skorzystać z oferty Fuksiarza, który nowym klientom daje możliwość odebrania darmowego dostępu na 30 dni do usługi Polsat Box Go.

  1. Zarejestruj konto w Fuksiarz za pośrednictwem naszej strony
  2. W ciągu 48 godzin od rejestracji dokonaj depozytu o minimalnej wartości 50 zł

Fuksiarz, po spełnieniu tych warunków, w ciągu 48 godzin prześle dostęp umożliwiający korzystanie przez 30 z pakietu sportowgo w Polsat Box Go.

Anglia – Włochy, transmisja online

Transmisja online z meczu Anglia – Włochy będzie dostępna za pośrednictwem usługi Polsat Box Go. Powyżej przedstawiliśmy sposób, który pozwala na odebranie darmowego dostępu do usługi na cały miesiąc.

Anglia – Włochy, kursy bukmacherskie

Bukmacherzy wyraźnie wskazują w tym wypadku zespół, który ma ich zdaniem większe szanse na zwycięstwo. Patrząc na kursy jest to reprezentacja Anglii.

Anglia
Włochy
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 11 czerwca 2022 20:42.

18+ | Graj odpowiedzialnie! | Obowiązuje regulamin

Gdzie obejrzeć mecz Anglia – Włochy?

Mecz Ligi Narodów Anglia – Włochy będzie transmitowany na kanale Polsat Sport Extra, a także w usłudze Polsat Box Go.

Jak otrzymać za darmo dostęp do usługi Polsat Box Go?

Wystarczy spełnić dwa proste warunki promocji przygotowanej przez Fuksiarza.

Komentarze