Zaniolo jednak odejdzie z Romy? Może trafić do Turcji

Nicolo Zaniolo
PressFocus Na zdjęciu: Nicolo Zaniolo

Przyszłość Nicolo Zaniolo nadal jest temat spekulacji włoskich mediów. Okazuje się, że mimo zamknięcia okienka transferowego w największych europejskich ligach zawodnik Romy może opuścić klub. Włochem zainteresowane jest Galatasaray Stambuł.

  • Zaniolo nadal chce opuścić Romę
  • Włoch został już skreślony w zespole giallorossich
  • Zawodnik może trafić do Galatasaray Stambuł

Galatasaray chce Zaniolo

O Nicolo Zaniolo powiedziano już w ostatnich tygodniach bardzo dużo. Włoch chce opuścić AS Romę, jednak styczniowe negocjacje z kilkoma klubami nie przyniosły żadnych rezultatów.

Gracz chciał trafić do Milanu, ale oba kluby nie osiągnęły porozumienia, ponieważ oferta rossonerich była niesatysfakcjonująca dla rzymian, którzy oczekiwali transferu gotówkowego zamiast wypożyczenia. Lepsze oferty za Zaniolo składały kluby Premier League, ale ten kierunek nie bardzo pasował zawodnikowi, który ostatecznie pozostał na Stadio Olimpico, ale po ostatnich wydarzeniach wydaje się, że w rzymskim klubie jest już skreślony.

Zaniolo nadal chce opuścić AS Romę i okazuje się, że mimo zamknięcia okienka transferowego nadal ma na to szansę. Fabrizio Romano informuje, że Włoch może trafić do Galatasaray Stambuł.

Pierwsze doniesienia o możliwym transferze do Turcji pojawiły się w sobotę. Teraz, włoski ekspert transferowy przekonuje, że oba kluby negocjują warunki umowy, a rozmowy mają być kontynuowane w poniedziałek.

Wydaje się, że transfer Zaniolo jest kwestią czasu. Dla zawodnika nie ma już miejsca w drużynie Jose Mourinho. Podczas sobotniego meczu Serie A z Empoli nie pojawił się nawet na ławce rezerwowych.

Zobacz również: Odważna deklaracja trenera Napoli. Chcą wygrać Ligę Mistrzów

Komentarze