Z PSG do Hiszpanii. Agent wskazał konkretny klub

Wszystko wskazuje na to, że Layvin Kurzawa po ośmiu latach od transferu z Monaco w końcu defektywnie opuści PSG. Jego agent wskazał nie tylko preferowany kierunek, ale także klub, w którym może zagrać były reprezentant Francji.

Layvin Kurzawa (PSG)
Obserwuj nas w
IMAGO / PanoramiC/ Baptiste Autissier Na zdjęciu: Layvin Kurzawa (PSG)
  • Layvin Kurzawa po sezonie zakończy swoją przygodę z PSG
  • Francuz już teraz szuka nowego klubu. Wydaje się, że zagra w Hiszpanii
  • Agent piłkarza podał nazwę ekipy, do której może trafić 31-latek

Obrońca odejdzie z PSG po ośmiu latach

Layvin Kurzawa w lecie 2015 roku zamienił AS Monaco na Paris Saint-Germain. Paryżanie zapłacili za niego 25 milionów euro. W ciągu swojego pobytu w stolicy Francji obrońca rozegrał łącznie 154 spotkania. Poprzedni sezon spędził na wypożyczeniu w Fulham. W Anglii udało mu się zanotować tylko sześć meczów.

POLECAMY TAKŻE

Kontrakt 13-krotnego reprezentanta Trójkolorowych z PSG wygasa w czerwcu. 31-latek na pewno opuści Parc des Princes. Jaki kierunek wybierze? Na temat przyszłości Kurzawy wypowiedział się jego agent:

– Kluby z Hiszpanii są zainteresowane jego zatrudnieniem. Jestem przekonany, że Layvin to ciągle zawodnik z najwyższej półki. Interesuje nas między innymi Girona. Doświadczony skład, piękny region i drużyna, która “gra w piłkę”. Kilka ekip zaprezentowało swój projekt Layvinowi. Poświęcimy czas na dokonanie odpowiedniego wyboru – stwierdził agent Kurzawy, cytowany przez Fabrizio Romano.

Komentarze