Wydłuża się kolejka chętnych po Zielińskiego

Napoli i Piotr Zieliński prowadzą rozmowy na temat nowego kontraktu, ale kolejne raporty wskazują, że obie strony nie osiągnęły jeszcze porozumienia pod względem warunków umowy. Tymczasem wydłuża się lista klubów chętnych do pozyskania reprezentanta Polski.

Piotr Zieliński
Obserwuj nas w
IMAGO / Giuseppe Maffia Na zdjęciu: Piotr Zieliński
  • Kontrakt Zielińskiego wygasa po sesonie
  • Pomocnik negocjuje warunki nowej umowy
  • Polaka chce cała czołówka Serie A

Juventus, Roma, Inter, Lazio i Milan chcą podpisać kontrakt z Zielińskim

Piotr Zieliński był kluczową postacią Napoli, które w poprzednim sezonie zdobyło tytuł mistrza Włoch. Jednak kontrakt reprezentanta Polski wygasa w czerwcu przyszłego roku i wciąż nie ma pewności, czy zdecyduje się na podpisanie nowej umowy.

Pomocnik ujawnił niedawno, że prowadzi rozmowy z klubem w sprawie nowego kontraktu. – Z całą pewnością nie wykluczam przedłużenia umowy – przyznał.

Latem zainteresowanie Zielińskim było duże. Polak miał oferty między innymi z Arabii Suadyjskiej, gdzie według doniesień mógł zarabiać nawet 14 mln euro rocznie. W Neapolu inkasuje o dziesięć mniej. Mimo to nie był chętny do opuszczenia klubu. Mówi się, że Zieliński chciałby pozostać w Neapolu, jednak według Tuttomercatoweb różnica pomiędzy oczekiwaniami zawodnika, a ofertą klubu jest dość znacząca.

Tymczasem rośnie kolejka chętnych po Zielińskiego w przypadku, gdyby Polak nie podpisał nowej umowy. Według doniesień zainteresowana nim jest cała czołówka Serie A, w tym Juventus, Milan, Inter, Roma i Lazio, a także giganci z Premier League, między innymi Liverpool.

Czy Zieliński powinien zostać w Napoli?

Tak 14%
Nie 86%
168+ Głosy
Oddaj swój głos:
  • Tak
  • Nie

Zobacz również: Świetne wieści dla Polski. Chorwacja bliżej awansu na Euro 2024

Komentarze