Wschodzący gigant ruszy po Neymara. Ma zostać twarzą wielkiego projektu

Według doniesień "90min" Neymar może dołączyć do wschodzącego giganta Premier League. Brazylijczyk ma zostać największą gwiazdą drużyny i twarzą projektu.

Neymar
PressFocus Na zdjęciu: Neymar
  • Władze PSG próbują wypchnąć Neymara z klubu
  • Podobnego zdania są kibice, którzy manifestowali pod domem Brazylijczyka
  • Gwiazdor znalazł się na celowniku największych klubów, ale konkretny plan na jego przenosiny ma Newcastle United

Neymar do Newcastle United? Ma być główną gwiazdą

Neymar jest na wylocie z PSG. Zarówno władze klubu jak i kibice chcą odejścia Brazylijczyka z Parc des Princes. Głównym problemem w tym wszystkim jest kontrakt gwiazdora, który obowiązuje aż do 2025 roku. Sam piłkarz zapowiedział, że chce go wypełnić.

31-latek pomimo wielu niepowodzeń w ostatnich latach wciąż jest zawodnikiem z najwyższej światowej półki. Dlatego nic w tym dziwnego, że interesują się nim najlepsze kluby takie jak m.in. Manchester United, Chelsea i Manchester City. Teraz do tego wyścigu dołącza Newcastle United, które chciałoby wzmocnić zespół o głośne nazwisko.

Faktem jest to, że “Sroki” potrzebują wzmocnienia na lewym skrzydle, a Neymar bez wątpienia dałby zespołowi ogromną jakość. Z tego powodu transfer Brazylijczyka będzie uzasadnioną opcją. Oprócz tego w grę wchodzą sprawy marketingowe, które mogą dać klubowi wiele korzyści. Za przenosinami 31-latka na St James’ Park przemawiają także brazylijskie akcenty w kadrze Newcastle – mowa tutaj o Joelintonie i Bruno Guimaraesie.

Komentarze