Ligue 1
Ligue 1

Montpellier chce zatrzymać Rulliego

Montpellier chciałoby zatrzymać w swoim zespole bramkarza Geronimo Rulliego. Francuskiego klubu nie stać jednak na wykupienie Argentyńczyka z Realu Sociedad, z którego był dotychczas wypożyczony.

Czytaj dalej…

28-letni bramkarz trafił do Montpellier w sierpniu ubiegłego roku na zasadzie rocznego wypożyczenia z baskijskiego klubu. W umowie znalazła się również opcja definitywnego transferu.

Rulli ma za sobą bardzo dobry sezon, w trakcie którego przekonał do siebie władze francuskiego klubu. W Montpellier nie ukrywają, że chcieliby zatrzymać bramkarza w zespole, ale nie stać ich na wyłożenie 11 milionów euro, czyli kwoty zawartej w opcji definitywnego transferu.

Kolejne wypożyczenie?

Jak informuje Mundo Deportivo, Montpellier ma nadzieję na uzyskanie porozumienia z Realem Sociedad w sprawie kolejnego wypożyczenia argentyńskiego bramkarza. Tym razem w umowie miałby się jednak znaleźć zapis zobowiązujący klub Ligue 1 do wykupienia zawodnika.

Real Sociedad wycenił Argentyńczyka

Według hiszpańskiego dziennika, Real Sociedad jest gotowy na pozbycie się swojego bramkarza, ale pod warunkiem otrzymania za niego co najmniej siedmiu milionów euro, czyli kwoty, którą sam zapłacił sprowadzając go na początku 2017 roku z Manchesteru City.

Komentarze