Juventus wymieni się piłkarzami również z Atletico?

Douglas Costa
Douglas Costa fot. Grzegorz Wajda

Juventus, podczas najbliższego okna transferowego, może dokonać wymiany zawodników nie tylko z Barceloną i Manchesterem United. W grę wchodzi również taka transakcja z Atletico Madryt – informuje Calciomercato.com. Do hiszpańskiego klubu mógłby zostać oddany Douglas Costa.

Czytaj dalej…

Brazylijski skrzydłowy jest jednym z zawodników Starej Damy, którzy mogą latem pożegnać się z zespołem. Juventus jest gotowy wykorzystać Douglasa Costę w ewentualnej transakcji wymiennej z innym klubem.

Douglas Costa następcą Lemara?

Jak informuje Calciomercato.com, jednym z możliwych kierunków jest Atletico Madryt, które rozgląda się za następcą Thomasa Lemara, który nie zdołał spełnić oczekiwań na Wanda Metropolitano. Hiszpański klub szuka nowego klubu dla reprezentanta Francji, a także rozgląda się za jego ewentualnym następcą. Idealnym kandydatem wydaje się być Douglas Costa.

Czterech piłkarzy na celowniku Juventusu

Brazylijczyk, mimo wszystkich swoich problemów w Turynie, nadal jest wyceniany przez Juventus na około 50 milionów euro. Oczekiwana przez włoski klub kwota mogłaby zostać zmniejszona poprzez włączenie do transakcji innych zawodników. W przypadku Atletico piłkarzami, którymi mogłaby być zainteresowana Stara Dama są Saul Niguez, Joao Felix, Thomas Partey i Stefan Savić. W obecnej sytuacji najbardziej prawdopodobne byłoby włączenie do transakcji ostatniej dwójki.

Komentarze