Antonio Cassano
Antonio Cassano fot. ASInfo

Cassano: PSG wykupi Icardiego

Antonio Cassano spodziewa się, że Paris Saint-Germain wykupi latem Mauro Icardiego z Interu Mediolan za 70 milionów euro. Były reprezentant Włoch jednocześnie wyklucza powrót Argentyńczyka do Nerazzurrich.

Czytaj dalej…

– Wiem na pewno, że Icardi nie zostanie w Interze. Nie będzie już nosił tej koszulki, nawet jeżeli wróci z wypożyczenia do Paris Saint-Germain – stwierdził Cassano na swoim instagramowym profilu.

– Moim zdaniem Inter otrzyma 70 milionów euro z PSG za Icardiego. Taka cena jest odpowiednia za takiego zawodnika, jak on. Jego wartość nie zmieni się, nawet jeżeli po koronawirusie nie wszyscy będą mogli sobie pozwolić na pewne inwestycje. Jedno jest pewne, nie zagra już dla Interu – dodał Cassano, cytowany przez Football Italia.

PSG będzie negocjować z Interem

Informowaliśmy już, że przedstawiciele Paris Saint-Germain są bardzo zadowoleni z postawy Icardiego w zakończonym już sezonie i chętnie zatrzymaliby go w swoim zespole na dłużej. Liczą jednak na renegocjację warunków ewentualnego transferu.

Pojawiły się nawet doniesienia, że Paris Saint-Germain złożyło Interowi ofertę przedłużenia wypożyczenia na kolejny sezon lub obniżenia kwoty definitywnego transferu do 50 milionów euro.

Komentarze