To dlatego PSG chce się pozbyć Verrattiego

Le Parisien informuje, dlaczego Paris Saint-Germain jest gotowe na letnią sprzedaż Marco Verrattiego. Jak się okazuje chodzi o wysokie wynagrodzenie i słabą dyspozycję, jak również problemy dyscyplinarne.

Marco Verratti
IMAGO / PanoramiC Na zdjęciu: Marco Verratti
  • PSG jest niezadowolone z formy Marco Verrattiego
  • Le Parisien informuje o powodach, dla których francuski klub chce się pozbyć Włocha
  • Być może latem pomocnik wróci na Półwysep Apeniński

Verratti po sezonie odejdzie z PSG?

Marco Verratti gra w Paris Saint-Germain od 11 lat, gdzie trafił z Pescary w sezonie, w którym wywalczył awans z Serie B do Serie A. Warto zauważyć, że nigdy nie zagrał we włoskiej ekstraklasie.

Jednak w ostatnim czasie pojawiły się doniesienia, że pomocnik może opuścić PSG. Jak donosi Le Parisien przede wszystkim chodzi o słabą dyspozycję Włocha w trwającej kampanii. Verratti nigdy nie był bramkostrzelnym zawodnikiem, ale zapewniał jakość w środku pola i asysty, a tego zabrakło. Ponadto biorąc pod uwagę niedawną podwyżkę zarabia milion euro miesięcznie, przez co w klubie panuje przekonanie, że w obecnym sezonie jest zawodnikiem przepłacanym.

Ponadto media piszą o problemach dyscyplinarnych. Po przerwie spowodowanej mistrzostwami świata Marco Verratti miał wrócić do klubu z dużą nadwagą nie przejmując się swoją formą.

Zobacz również: Ramos nie chce mówić dość. Znamy stanowisko PSG

Komentarze