Romelu Lukaku
Romelu Lukaku fot. Vladimir Astapkovich / Sputnik/ Hepta / Sport

Temat transferu Lukaku do Interu stoi w miejscu

Wczoraj światło dzienne ujrzała wiadomość, że Inter Mediolan planuje przeznaczyć 80 milionów euro na transfer Romelu Lukaku. Tymczasem nie podzielają tych informacji włoskie środki masowego, które są przekonane, że władze Nerazzurrich żadnej nowej propozycji ws. Belga nie złożyli Man Utd.

Czytaj dalej…

Hiszpański dziennik AS i brytyjski Sky Sports sugerowały, że przedstawiciele angielskiego i włoskiego klubu mogą dojść do porozumienia ws. transakcji z udziałem Lukaku, bo Inter był gotowy wyłożyć na transfer 80 milionów euro.

Tymczasem znany ekspert Gianluca Di Marzio donosi, że temat dotyczący ewentualnej przeprowadzki reprezentanta Belgii do ekipy z Lombardi jest aktualny, ale negocjacje wciąż trwają, chociaż daleko jest na razie do ewentualnego porozumienia.

Tuttosport podaje, że Inter jest gotowy przeznaczyć na transfer Belga maksymalnie 60 milionów euro. SportItalia także donosi, że żadnej nowej oferty klub z miasta mody nie złożył, sugerując jednocześnie, żeby do takiego stanu rzeczy mogło dojść, to mediolańczycy musieliby kogoś sprzedać.

Najbardziej prawdopodobny scenariusz zakłada zysk Interu w przypadku rozstania z Mauro Icardim. Wiadomo już, że Argentyńczyk nie weźmie udziału w International Champions Cup. Przypomnijmy, że zawodnikiem poważnie zainteresowani są decydenci SSC Napoli i Juventusu FC.


Komentarze