Szymański wyceniony przez Turków. Okazja na promocyjny transfer?

Sebastian Szymański może zostać bohaterem hitowego transferu. Fenerbahce wyceniło go na promocyjną kwotę.

Sebastian Szymański
Obserwuj nas w
fot. Imago/SeskimPhoto Na zdjęciu: Sebastian Szymański
  • Sebastian Szymański to jeden z liderów Fenerbahce w tym sezonie
  • Reprezentant Polski notuje świetne statystyki i ściąga na siebie zainteresowanie mocniejszych klubów
  • Turcy wycenili Szymańskiego na zaledwie 20 milionów euro, co jest kwotą promocyjną

Szymański z szansami na transfer?

Sebastian Szymański po przenosinach do Fenerbahce spisuje się fantastycznie. Bardzo szybko odnalazł się w nowym otoczeniu i stał się jednym z najważniejszych zawodników całej drużyny. We wszystkich rozgrywkach rozegrał 25 spotkań, a jego dorobek wynosi dziesięć trafień oraz dziewięć asyst. Nie ulega wątpliwościom, że bez Polaka trudno byłoby notować tureckiemu zespołowi tak dobre wyniki.

Swoją postawą 24-latek pracuje na transfer do czołowej europejskiej ligi. Już teraz media łączą go z klubami z najwyższej półki, a jedna z informacji dotyczyła zainteresowania ze strony Manchesteru United.

Szanse transferu zwiększają się wobec doniesień tureckiego portalu “Sabah”, według którego Fenerbahce wyceniło Szymańskiego na zaledwie 20 milionów euro. Ta kwota postrzegana jest jako promocyjna. Dla reprezentanta Polski liczy się w szczególności gra w Lidze Mistrzów. Jeśli ekipa ze Stambułu mu tego nie zapewni, zmiana zespołu stanie się jego priorytetem.

Zobacz również: Dziennikarz zdradził, dlaczego 10 lat nie rozmawiał z Lewandowskim. “Chciał wiedzieć, skąd się dowiedziałem”

Komentarze