Szefowie Bayernu polecą do Liverpoolu w celu dopięcia hitowego transferu

Sadio Mane
Pressfocus Na zdjęciu: Sadio Mane

Długo wyczekiwany transfer Bayernu Monachium lada dzień stanie się faktem. Jak informuje Sport Bild, szefowie Bawarczyków udadzą się w najbliższych dniach do Liverpoolu, aby osobiście dopiąć szczegóły umowy z Sadio Mane. Skrzydłowy ma podpisać z nową drużyną umowę na trzy lata.

  • Bayern negocjuje transfer Sadio Mane
  • Pierwsza oferta Bawarczyków została przez Liverpool odrzucona
  • Szefowie Bayernu polecą do Anglii by dopiąć negocjacje z The Reds

Mane przyszłą gwiazdą Bundesligi?

Sadio Mane pozostaje głównym celem transferowym Bayernu Monachium podczas letniego okienka transferowego. Włodarze mistrza Niemiec są zachwyceni poziomem prezentowanym przez skrzydłowego i uważają go za znakomitego następcę Serge’a Gnabry’ego, który prawdopodobnie opuści latem Monachium.

Pierwsza oferta za Senegalczyka opiewająca na 25 milionów euro została odrzucona, jednak niemieckie media nie mają wątpliwości, że wyższa została już przez Bawarczyków złożona, a Liverpool tym razem będzie skłonny ją rozważyć. Według dziennikarzy Sport Bild, Oliver Kahn i Hasan Salihamidzic osobiście udadzą się do Anglii, by negocjować z The Reds. Bayernowi zależy na jak najszybszym przeprowadzeniu transferu, by Mane mógł przepracować właściwie z nową drużyną okres przygotowawczy. 

Wbrew postawie Bayernu względem Roberta Lewandowskiego, Liverpool nie będzie robił swojemu skrzydłowemu problemów z odejściem. W klubie zdają sobie sprawę ile Senegalczyk dla nich zrobił i szanują jego wolę. Mane otrzymał kilka ofert od innych zespołów, w tym od Paris-Saint Germain. Skusiła go jednak wizja zostania największą gwiazdą Bundesligi, co obiecali mu szefowie Bawarczyków.

Czytaj też: Lewandowski rozmawiał z Salihamidziciem. Bayern pewny swego

Komentarze