Sprzeczne sygnały w sprawie obrońcy Bayernu. Niebawem ogłosi on swoją decyzję

Paris Saint-Germain niespodziewanie włączyło się do walki o Lucasa Hernandeza, a nawet miało z nim osiągnąć wstępne porozumienie. Fabrizio Romano przekonuje, że do żadnych konkretów jeszcze nie doszło, a Bayern Monachium oczekuje przedłużenia umowy z obrońcą.

Lucas Hernandez
fot. Pressfocus Na zdjęciu: Lucas Hernandez
  • Kontrakt Lucasa Hernandeza z Bayernem obowiązuje do 2024 roku
  • Bawarczycy spodziewają się pomyślnego zakończenia negocjacji w sprawie nowych warunków współpracy
  • Do walki o piłkarza reprezentacji Francji włączyło się Paris Saint-Germain

Paryżanie wykorzystają bierność Bawarczyków?

Coraz więcej wskazuje na to, że Lucas Hernandez będzie kontynuował swoją karierę poza Monachium. Prowadzone od pewnego czasu rozmowy w sprawie podpisania nowego kontraktu z Bayernem nie przyniosły jeszcze zamierzonego rezultatu. Co więcej, do walki o Francuza nieoczekiwanie włączyło się Paris Saint-Germain, oferujące mu zdecydowaną podwyżkę.

Fabrizio Romano zaprzeczył wcześniejszym doniesieniom, jakoby defensor osiągnął z paryżanami wstępne porozumienie. Nie zmienia to jednak faktu, że mistrzowie Francji są pozytywnie nastawieni do całej operacji i wierzą w skuteczną finalizację.

Niebawem możemy spodziewać się ostatecznej decyzji Hernandeza. Władze Bayernu oczekują, że 27-latek nie będzie chciał zmieniać pracodawcy i przedłuży wygasającą w 2024 roku umowę.

Zobacz również: Ramos otrzymał propozycję przedłużenia kontraktu. Jest jeden warunek

Komentarze