Sancho mógł rozstać się z Man Utd, ale władze klubu postawiły weto

Manchester United ostatnio nie może liczyć na Jadona Sancho. Wydawało się, że zawodnik może rozstać się z klubem z Old Trafford. Wpływ na to mogły mieć nie najlepsze relacje zawodnika z trenerem Erikiem ten Hagiem. Tymczasem ciekawe wieści na temat piłkarza przekazał The Sun.

Jadon Sancho
fot. Imago / Rich Graessle / Icon Sportswire Na zdjęciu: Jadon Sancho
  • Ostatnio nie brakowało doniesień o konflikcie między Erikiem ten Hagiem a Jadonem Sancho
  • Anglik według wieści The Sun mógł wrócić do Niemiec
  • Klub z Old Trafford nie wyraził zgody na wypożyczenie piłkarza do Borussii Dortmund

Manchester United odrzucił ofertę w sprawie Sancho

Manchester United aktualnie legitymuje się bilansem sześciu punktów, co jest następstwem dwóch zwycięstw i dwóch porażek w czterech kolejkach ligi angielskiej. Jak na razie nie wyróżnił się w tych starciach Jadon Sancho, spędzając na boisku 76 minut.

The Sun podało natomiast, że Borussia Dortmund była zainteresowana wypożyczeniem 23-latka. W każdym razie nie spotkało się to z pozytywną reakcją ze strony władz klubu z Premier League, które odrzuciły ofertę przedstawiciela Bundesligi.

Po starciu Manchesteru United z Arsenalem opiekun Czerwonych Diabłów ujawnił, że Sancho nie znalazł się w kadrze na to spotkanie ze względu na niezadowalającą pracę na treningach. Anglik jednak szybko zdementował słowa Holendra, ostro odnosząc się do jego wypowiedzi w swoich mediach społecznościowych.

Czytaj więcej: Erik ten Hag ma poparcie. Szatnia źle zareagowała na wpis Sancho

Komentarze