Erik ten Hag ma poparcie. Szatnia źle zareagowała na wpis Sancho

Erik ten Hag słynie ze zdecydowanego podejścia, co udowodnił, pomijając Jadona Sancho w kadrze na mecz z Arsenalem. Piłkarz zareagował na słowa i decyzję trenera. Jednak szatnia poparła Holendra - informuje ESPN.

Erik ten Hag
IMAGO / Zac Goodwin Na zdjęciu: Erik ten Hag
  • Erik ten Hag pominął Jadona Sancho w meczu z Arsenalem
  • Holender przyznał na konferencji, że zdecydował o tym poziom sportowy
  • Piłkarze Manchesteru United stanęli po stronie szkoleniowca

Manchester United. Piłkarze stanęli po stronie ten Haga, a nie Sancho

Erik ten Hag nie powołał Jadona Sancho do kadry Manchesteru United na mecz z Arsenalem. Holender przyznał, że nieobecność Anglika była spowodowana poziomem sportowym, a nie kontuzją. Piłkarz szybko zareagował na te słowa trenera.

– Proszę, nie wierzcie we wszystko, co czytacie! Nie pozwolę ludziom mówić rzeczy nieprawdziwych. Zachowywałem się bardzo dobrze w zeszłym tygodniu na treningach. Według mnie są inne powody, w które nie będę się zagłębiał. Przez długi czas byłem kozłem ofiarnym, co nie jest sprawiedliwe! Jedyne czego chcę to granie w piłkę z uśmiechem na twarzy i pomaganie drużynie. Respektuje każdą decyzję podjętą przez sztab, gram z fantastycznymi zawodnikami, za co jestem wdzięczny. Będę ciągle walczył za to logo bez względu na okoliczności – napisał Sancho w swoich mediach społecznościowych.

Jak informuje ESPN, w całej sytuacji piłkarze Manchesteru United stanęli po stronie szkoleniowca. Ponoć szatnia bardzo źle zareagowała na wpis Jadona Sancho, choć nie było to dla nich zdziwieniem.

Komentarze