Zawodnik Bayernu zawita do Premier League?

Ryan Gravenberch nie może zaliczyć dotychczasowej przygody w Bayernie Monachium do udanych. Jak donosi Florian Plettenberg, holenderski pomocnik już latem może zmienić barwy klubowe. Bowiem do swojego zespołu chciałby go sprowadzić Mikel Arteta.

Ryan Gravenberch
PressFocus Na zdjęciu: Ryan Gravenberch
  • Ryan Gravenberch po przeprowadzce do Bayernu jest tylko rezerwowym
  • Holender nie chce tak szybko opuszczać Monachium
  • Choć interesuje się nim sam Arsenal

Ryan Gravenberch nowym zawodnikiem Arsenalu?

Ryan Gravenberch był łakomym kąskiem podczas zeszłorocznego letniego okienka transferowego. Ostatecznie 20-latek wybrał ofertę z Bayernu Monachium, a sam klub też myślał, że zrobił świetny interes. W końcu Bawarczycy zapłacili Ajaksowi Amsterdam zaledwie 18,5 miliona euro za obiecującego pomocnika. Jednak do tej pory był tylko rezerwowym. I to nawet głębokim. Bowiem 20-latek rozegrał tylko 324 minuty w Bundeslidze. Holender w rozmowie z Ajax Showtime wypowiedział się na temat swojej sytuacji na Allianz Arena:

– Nie żałuję swojej decyzji. Miałem nadzieję i spodziewałem się, że będę grał więcej w Bayernie, ale do tej pory nie wszystko szło zgodnie z oczekiwaniami. Oczywiście szkoda, że nie pojawiam się na boisku częściej, ale wiem, jak sobie z tym poradzić – mówił Gravenberch.

Jak donosi Florian Plettenberg ze “Sky Sport Deutschland”, sytuację Holendra uważnie monitoruje Arsenal. “Kanonierzy” mogą zdecydować się na transfer już w letnim okienku. Na ten moment jeszcze nie rozpoczęły się negocjacje. A przyszłość Gravenbercha w Monachium będzie zależałą od najbliższych tygodni. Od tego, jaką opinie sobie wyrobi o nim Thomas Tuchel, nowy szkoleniowiec Bayernu.

Sprawdź także: Rosyjski gigant wraca z przytupem do piłki nożnej

Komentarze