Real Madryt pogodzony z losem w sprawie Raphaela Varane’a

Raphael Varane
Raphael Varane fot. PressFocus

Raphael Varane według doniesień hiszpańskich mediów jest coraz bliżej rozstania z Realem Madryt. Transfer z udziałem Francuza może być ogromnym kłopotem dla Królewskich. Tym bardziej że ogłoszono już, że z klubem rozstał się Sergio Ramos.

  • Real Madryt może mieć kłopot z defensywą w nowym sezonie
  • Szeregi Królewskich co prawda wzmocni David Alaba, ale z klubem rozstał się już Sergio Ramos, a niepewny przyszłości jest Raphael Varane
  • Francuski defensor odrzucił już dwie oferty i wciąż jest kuszony przede wszystkim przez Man Utd

Raphael Varane coraz bliżej rozstania z Realem

Raphael Varane ma kontrakt ważny z hiszpańską ekipą do końca czerwca przyszłego roku. Zawodnik nie kwapi się natomiast do parafowania nowej umowy, a nie od dzisiaj wiadomo, że chętny na pozyskanie reprezentanta Francji jest Manchester United.

Stacja radiowa Cadena Ser ujawniła, że Varane odrzucił już dwie oferty dotyczące przedłużenia kontraktu od władz Realu. Coraz bardziej realny wydaje się zatem scenariusz, że w trakcie letniego okienka transferowego zawodnik zmieni klub, bo to może być ostatnia szansa dla sterników Los Blancos na zarobienie niezłej sumy na transakcji z udziałem 28-latka.

Już dwa tygodnie temu pojawiły się informacje na łamach dziennika AS, że Varane może przedłużyć umowę z Realem, ale pod warunkiem, że jego pensja zostanie powiększona. Najnowsze doniesienia są natomiast takie, że decydenci Realu mieli się już pogodzić z faktem, że mistrz świata z 2018 roku w przyszłym sezonie nie będzie częścią składu Królewskich.

W mediach pojawiły się już informacje o klubach, które mogłyby się zdecydować na transfer z udziałem Francuza. Chętne na tego typu transakcję mają być między innymi takie ekipy jak: Paris Saint-Germain i Man Utd. Szczególnie władze Czerwonych Diabłów wydają się zdeterminowane, aby zatrudnić środkowego obrońcę, który mógłby stworzyć idealny duet z Harrym Maguirem.

Czytaj więcej: Sergio Ramos zamknął cudowny etap w Realu Madryt

Komentarze