Real Madryt ma plan na big deal w 2024 roku

Real Madryt według informacji hiszpańskich mediów ma zamiar w 2024 roku rozbić bank na solidne wzmocnienie ataku. AS twierdzi, że na radarze Los Blancos znajduje się Erling Haaland.

Erling Haaland
fot. PressFocus Na zdjęciu: Erling Haaland
  • Real Madryt ma bardzo ambitny na plan na przyszłoroczone letnie okno transferowe
  • Na celowniku Los Blancos znajduje się Erling Haaland
  • Norweg może kosztowac giganta La Liga grubo ponad 200 milionów euro

Real zainteresowany Haalandem

Real Madryt od momentu, gdy z klubu odszedł Cristiano Ronaldo, nie ściągnął zawodnika o potencjale gwiazdy nie tylko na boisku. Oczywiście w szeregach Królewskich są Rodrygo, czy Vincius Junior. W każdym razie wciąż największy ciężar zdobywania bramek spoczywa na doświadczonym Karimie Benzemie.

AS przekonuje, że latem 2024 roku klub z Estadio Santiago Bernabeu może zdecydować na wyłożenie ogromnych pieniędzy na transfer nowego snajper. Głównym celem wydaje się Erling Haaland, niezależnie od tego, czy uda się sternikom Los Blancos wcześniej pozyskać Kyliana Mbappe.

Hiszpańscy dziennikarze twierdzą, że transakcja z udziałem reprezentanta Norwegii może kosztować Real mniej więcej 220-240 milionów euro. Jednocześnie Haaland miałby tworzyć zabójczy ofensywny tercet z Mbappe i Vinciusem Jr.

Transakcja nie jest niemożliwa, bo do 2024 roku z listy płac hiszpańskiej ekipy mają zniknąć tacy gracze jak: Karim Benzema, Toni Kroos, Eden Hazard, czy Luka Modrić. Taki stan rzeczy ma pozwolić zaoszczędzić 50 milionów euro Realowi na wynagrodzeniach.

Czytaj więcej: Real Madryt nie rozważa powrotu The Special One

Komentarze